نظرات در مورد خودرو تیوولی

خودروی تیوولی یک خودروی 4 سیلندر با حجم موتور 1600 سی سی و قدرت 127 اسب بخار توسط شرکت رامک خودرو ارائه می شود .با توجه به فروش بالای این خودرو در سطح آسیا و اروپا، پیش بینی فروش خوبی از این خودرو در ایران می شود که این امر نیز اتفاق افتاده است.خودروی تیوولی موفق به اخذ جایزه بهترین طراحی صندلی خودرو و بالاتربن ایمنی خودرو در سال 2015 در بین برندهای کره ای در این کشور شده است. و در سال 2016 در بین 22 خودروی موفق سال قرار گرفت.

تيوولى خودرويى بسيار خوش استايل و جوان پسند است كه با ويژگيهاى يك خودروى ايده ال و اقتصادى با ابعاد وارتفاع مناسب و تنوع آپشن بالا و مصرف سوخت پائين براى مصرف شهرى وجاده اى فوق العاده ميباشد كه سوارى بسيار راحت و ايمن براى سرنشينانش به ارمغان مياورد اين خودرو با خصوصيات منحصر به فرد و قيمت مناسب تقريباً دراين رنج ميتوان گفت بدون رقيب ويكه تاز است اين كراس اور محبوب كره اى علاوه بر خصوصيات بالا از ايمنى واستاندارد بسيار بالايى نيز برخواردار بوده تا آنجا كه توانسته خود را در دسته ٤٠ خودروى برتر جهان جاى داده و بهترين كراس اور كشور سازنده خود نيز باشد در واقع كمپانى سانگ يانگ موتورز با ساخت تيوولى تحولى اساسى در توليدات خود ايجاد نمود كه توانست نظر مساعد مخاطبين خودر را جلب نموده و با خوش اقبالى از فروش فوق العاده اى نيز در بازارهاى بين الملى برخوردار شده باشد با اين وجود ميتوان تيوولى را به عنوان يك خودروى تمام اعيار در رنج خود براى مصرف خانوادگى و شخصى انتخاب نمود كه در ايران با خدمات و گارانتى بسيار معتبر و عالى كه دارد ميتوان با آرامش در مسافرتهاى درون شهرى و برون شهرى از آن استفاده نمود.

خودروی تیوولی با توجه به آپشن های انتخاب شده و قیمت گذاری انجام شده از سوی شرکت رامک خودرو توانسته است بازار خوبی برای خود در ایران بدست بیاورد. کیفیت بالای خودروهای کره و دید مثبت مردم به برند سانگ یانگ نیز به فروش بالای این خودرو کمک کرده است.

خودروی تیوولی یکی از مهمترین محصولات سانگ یانگ کره جنوبی در ایران بوده است.خودرویی که با دارا بودن آپشن های رفاهی و ایمنی مناسب و قیمت رقابتی نسبت به رقبای خود در ایران توانست بازار خوبی را بدست بیاورد