عرضه تیوولی با موتور دیزلی

سانگ یانگ موتور فروش تیوولی با موتور دیزلی را در کره آغاز کرد.

این بار تیوولی برای تضمین تسلط به بازار با موتور دیزلی با قدرت و بهره وری سوخت بالا عرضه شد. بهینه سازی عملکرد و قدرت و مسافت پیموده شده در مقایسه با رقبای خود، بهترین انتخاب برای مشتریانی که خواستار بهترین سبک و عملکرد هستند، امکان انتخاب گسترده تر برای مشتریان با افزودن سیستم هوشمند در مدل بنزینی.
مدیر عامل شرکت سانگ یانگ موتور Choi Johng-sik)، اعلام کرد که تیوولی با حضور گسترده خود در بازار SUV های جمع و جور و با راه اندازی موتور دیزلی مطابق با استاندارد Euro 6 داستان جدیدی از موفقیت های خود را به نمایش در آورد. Choi Johng-sik)، با اشاره به اینکه که تیوولی با طراحی منحصربفرد، ایمنی و کیفیت بالا و کارایی بالا، بهره وری سوخت مناسب و با قیمت بسیار مناسب بهترین خودرو در کلاس خود می باشد .موتور دیزلی  E-XDi160     با استاندارد Euro 6   و حداکثر قدرت 115ps ، حداکثر گشتاور    30.6 kg•m  یک رانندگی عالی با حداکثر لذت را فراهم می کند .
اولین مدل دیزلی تیوولی در استان Inje، Gangwon  با حضورمدیر عامل شرکت و مدیران اجرایی شرکت و کارکنان، رسانه ها و مهمانان دیگر رونمایی شد در این برنامه اجازه تست درایو به  شرکت کنندگان داده شد که همگی از یک به تجربه رانندگی عالی با عملکرد قوی و بهره وری سوخت بسیار خوبی از تیوولی دیزلی یاد کردند.
پس از عرضه تیوولی در بازار کره، به زودی تیوولی دیزلی در سطح جهانی در ماه سپتامبر در نمایشگاه بین المللی فرانکفورت عرضه و به  نمایش در خواهد آمد همچنین تست درایو این خودرو در ماه اکتبر سال جاری برگزار خواهد شد.
خودرو تیوولی بزودی توسط شرکت رامک خودرو عرضه خواهد شد.


برای کسب اطلاعات بیشتر اینجاکلیک کنید.
برای رزرو اینترنتی رایگان این خودور اینجاکلیک کنید.