یک روز خوب با تیوولی سواران

روز پنجشنبه سوم تیر ماه جمع بسیار پرشور تیوولی سواران در جنگل لويزان تهران گرد هم آمدند. این گزارش توسط "آقای شایان عبادی" یکی از شرکت کنندگان در گردهمایی برای سایت مرجع سانگ یانگ ایران ارسال شده است .

عکسهایی از این گردهمایی را که توسط  آقایان "سپهر افروز" و "نادر ايرانی" گرفته شده اند در زیر مشاهده میکنید.

با تشکر از جمع تیوولی سواران

برای مشاهده عکس های بیشتر از این گردهمایی در بخش زیر کلیک کنید. 

خاطرات گردهمایی سانگ یانگ سواران

بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است،  حداکثر قدرت تیوولی  128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432  می باشد.
استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات 96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.


راهنمای کامل فارسی خودروی تیوولیدانلود کاتالوگ تیوولی

مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>