شانزدهمین نمایشگاه خودرو مشهد

گزارش تصویری از اولین روز نمایشگاه خودرو مشهد 1395 از غرفه سانگ یانگ

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته مشهد امروز دوشنبه 18 مرداد 1395 از دقایقی پیش آغاز به کار کرد . در این نمایشگاه رامک خودرو با عرضه محصولات سانگ یانگ کره جنوبی همچون سالهای گذشته حضور پرشوری خواهد داشت .غرفه سانگ یانگ در سالن فردوسی می باشد.

این نمایشگاه در 14 هزار مترمربع فضای مسقف و 2500 مترمربع فضای باز از تاریخ 18 تا 22 مرداد ماه از ساعت 17 الی 23 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.
در این دوره از نمایشگاه تولید کنندگان و واردکنندگان خودرو، قطعات و خدمات جانبی کالاهای خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

تاریخ: دوشنبه 18 مرداد 1395 تا جمعه 22 مرداد 1395

ساعات بازدید: 17 تا 23 - لابی سالن فردوسی

محل برگزاری:محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد

عاملیت برگزار کننده : آقای سالاری عاملیت مورد تایید مشهد (شرکت سناباد خودروی طوس)

گزارشی از مراسم تجلیل از خانواده شهدای آتش نشان در حاشیه نمایشگاه خودرو مشهد:

گروه صنعتی رامک خودرو در راستای مسئولیت اجتماعی خود به منظور ارتقا اخلاق کارکنان و گسترش فعالیت های خیرخواهانه در بخش های مختلف پس از مراسم گرامیداشت محیط بانان شهید در نمایشگاه شیراز این بار در نمايشگاه بين المللی خودرو مشهد از خانواده های محترم شهدای آتش نشان تجلیل کرد.

این مراسم در نمايشگاه بين المللی خودرو مشهد ساختمان هشت ضلعی سالن B1 از ساعت 20-22 با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از کارکنان آتش نشانی مشهد آغاز و با پخش فیلمی کوتاه از حادثه ای در غرب تهران و بازسازی محل و چگونگی به شهادت رسیدن آتش نشان علی قانع ادامه یافت .

در ادامه آقای مهندس علی عزیزی مدیر عامل گروه صنعتی رامک خودرو در مورد تقدیر و تشکر و احیای مرام و منش جوانمردی در جامعه و لزوم حمایت همه اقشار جامعه از این نوع رفتار جوانمردانه سخنرانی کردند.

سپس دکتر ارکانی مدیر عامل نمایشگاه خودرو مشهد و نمایندگان آتش نشانی تهران و مشهد سخنرانی کردند .

پس ازاین سخنان لوح تقدیر و هدایایی ارزنده توسط ، آقای مهندس علی عزیزی مدیر عامل گروه صنعتی رامک خودرو ، دکتر ارکانی مدیر عامل نمایشگاه خودرو مشهد، به نمایندگی ازگروه صنعتی رامک خودرو به خانواده محترم شهدای آتش نشان شهید قانع و شهید خورشیدوند تقدیم شد. در این مراسم همچنین از جانباز اتش نشان جناب آقای پیرمراد تقدیر و تشکر به عمل آمد.


گزارش تصویری از اولین روز نمایشگاه خودرو مشهد 1395 از غرفه سانگ یانگ