گزارش تصویری از اولین روز نمایشگاه خودرو مشهد 1395 از غرفه سانگ یانگ  

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته مشهد  امروز دوشنبه 18 مرداد 1395  از دقایقی پیشآغاز به کار کرد . در این نمایشگاه رامک خودرو با عرضه محصولات سانگ یانگ کره جنوبی همچون سالهای گذشته حضور پرشوری خواهد داشت .غرفه سانگ یانگ در  سالن فردوسی می باشد.

این نمایشگاه در 14 هزار مترمربع فضای مسقف و 2500 مترمربع فضای باز از تاریخ 18 تا 22 مرداد ماه از ساعت 17 الی 23 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.  در این دوره از نمایشگاه تولید کنندگان و واردکنندگان خودرو، قطعات و خدمات جانبی کالاهای خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

تاریخ: دوشنبه 18 مرداد 1395 تا جمعه 22 مرداد 1395 

ساعات بازدید: 17 تا 23 -  لابی سالن فردوسی

محل برگزاری:محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد

عاملیت برگزار کننده : آقای سالاری عاملیت مورد تایید مشهد (شرکت سناباد خودروی طوس)

با تشکر از جناب آقای کیارش افشاریان و سرکار خانم معینی برای ارسال عکس ها
بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است،  حداکثر قدرت تیوولی  128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432  می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات 96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>