گزارشی از مراسم تجلیل از خانواده شهدای آتش نشان در مشهد:

گروه صنعتی رامک خودرو در راستای مسئولیت اجتماعی خود به منظور ارتقا اخلاق کارکنان و گسترش فعالیت های خیرخواهانه در بخش های مختلف پس از مراسم گرامیداشت محیط بانان شهید در نمایشگاه شیراز این باردر نمايشگاه بين المللی خودرو مشهد از خانواده های محترم شهدای آتش نشان تجلیل کرد. 

این مراسم در نمايشگاه بين المللی خودرو مشهد ساختمان هشت ضلعی سالن B1 از ساعت 20-22 با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از کارکنان آتش نشانی مشهد آغاز و با پخش فیلمی کوتاه از حادثه ای در غرب تهران و بازسازی محل و چگونگی به شهادت رسیدن آتش نشان علی قانع ادامه یافت .

در ادامه آقای مهندس علی عزیزی مدیر عامل گروه صنعتی رامک خودرو در مورد تقدیر و تشکر و احیای مرام و منش جوانمردی در جامعه و لزوم حمایت همه اقشار جامعه از این نوع رفتار جوانمردانه سخنرانی کردند.

سپس دکتر ارکانی مدیر عامل نمایشگاه خودرو مشهد و نمایندگان آتش نشانی تهران و مشهد سخنرانی کردند .

پس ازاین سخنان لوح تقدیر و هدایایی ارزنده توسط ، آقای مهندس علی عزیزی مدیر عامل گروه صنعتی رامک خودرو ، دکتر ارکانی مدیر عامل نمایشگاه خودرو مشهد، به نمایندگی ازگروه صنعتی رامک خودرو به خانواده محترم شهدای آتش نشان شهید قانع و شهید خورشیدوند تقدیم شد. در این مراسم همچنین از جانباز اتش نشان جناب آقای پیرمراد تقدیر و تشکر به عمل آمد.


گزارش تصویری از اولین روز نمایشگاه خودرو مشهد 1395 از غرفه سانگ یانگ 
شانزدهمین نمایشگاه خودرو مشهد 1395

تاریخ: دوشنبه 18 مرداد 1395 تا جمعه 22 مرداد 1395 

ساعات بازدید: 17 تا 23 - لابی سالن فردوسی

محل برگزاری:محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد

عاملیت برگزار کننده : آقای سالاری عاملیت مورد تایید مشهد (شرکت سناباد خودروی طوس)
 
بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است، حداکثر قدرت تیوولی 128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432 می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات 96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>