گردهمایی Car Club برای اولین بار در ایران، کاری جالب از نمایندگی‌ خسروانی 

به نقل از: پایگاه خبری «عصر خودرو»

 روز جمعه، 23 تیرماه، برج میلاد شاهد یک رویداد خودرویی ویژه بود، جایی که مجموعه نمایندگی‌های خسروانی (عاملیت برتر فروش سالهای 94 و 95  رامک خودرو)  زیر یک سقف و با عنوان Car Club گرد هم آمده بودند تا علاقه‌مندان بتوانند از نزدیک با خودروها آشنا شده و از شرایط فروش خودروها مطلع شوند.

مجموعه نمایندگی‌های خسروانی از حدود دو هفته پیش ثبت نام برای این برنامه را آغاز کرد و طی این مدت بیش از 5هزار نفر، برای شرکت در این Car Club ثبت نام کردند. 

البته شمار علاقه‌مندان حضور در این مراسم رقمی بیش از این بود اما مجموعه خسروانی برای مدیریت بهتر برنامه و جلوگیری از ازدحام بیش از حد جمعیت، ثبت نام را محدود کرده بودند تا علاقه‌مندان فرصت بیشتری برای بررسی خودروها داشته باشند.

در این برنامه تلاش شده بود خودروها در محیطی مفرح و خانوادگی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گیرند و به این دلیل غیر از نمایش مجموعه کاملی از برندهای بازار ایران، فضای مناسبی برای تفریح کودکان و البته مراسمی با حضور هنرمندان کشور نیز تدارک دیده شده بود. 

در این مراسم که با حضور مدیران ارشد شرکت‌های عرضه کننده خودرو برگزار شد، علاقه‌مندان امکان بررسی خودروها و گفتگو با کارشناسان فروش را داشتند هرچند بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، هدف این برنامه فروش مستقیم خودرو نبود و به این ترتیب علاقه‌مندان فرصت داشتند فارغ از این مسئله خودروها را بررسی کنند تا در صورت نیاز بتوانند با مراجعه به مجموعه نمایندگی‌های خسروانی نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنند.

آقای علی خسروانی، مدیریت محترم نمایندگی‌ اتو خسروانی، هدف اصلی از برگزاری این مراسم را ارتباط چهره به چهره با مخاطبین دانست و عنوان کرد:"ما به‌طور معمول و در طول سال مراسمی برای ارتباط بیشتر با مخاطبینمان برگزار می‌کنیم اما مراسمی به این شکل و با این گستردگی برای نخستین بار برگزار شده است."

مشاهده فیلم این مراسم :

گردهمایی Car Club برای اولین بار در ایران


مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی