گردهمایی چهارم سانگ یانگ سواران:

سفر چهارم گروه ایران سانگ یانگ با هدف بازدید از  آبشار زیبای تودارک و طبیعت گردی خانوادگی در ارتفاعات سر سبز و پر برف ( در ماه آذر)  البرز شمالی به همت مدیران و اعضای فعال گروه از تاریخ ۱۱ آذرماه لغایت ۱۳ آذر برنامه ریزی شد. در این برنامه تفریحی ورزشی در راستای نشر طبیعت گردی سالم و حرفه ای، ۷ خانوار به تعداد ۲۱ نفر به همراه ۲ ماشین موسو و ۵ ماشین اکتیون شرکت داشتند.


حرکت ساعت ۷ صبح از اتوبان تهران کرج در هوایی بارانی-برفی از طریق جاده ۵۹ شمالی ( جاده کرج-چالوس )  شروع شد که در طول مسیر ضمن صرف صبحانه و استفاده از مناظر زیبای طبیعی مسیر ادامه پیدا کرده و پس از کامل شدن گروه در منطقه توریستی تفریحی نمک آبرود به سمت جاده ۲۰۰۰ و صعود به ارتفاعات ادامه پیدا نمود. زمان صرف ناهار در رستوان فانوس در شهرستان نشتارود با توجه به آخرین وضعیت جوی منطقه و هشدار های سازمان های مسىٔول، موضوع با طبیعت گردان عزیز مطرح و با موافقت جمع و اجماع و پشتیبانی همه شرکت کنندگان با توجه به‌شرایط جدید تصمیم به تغییر برنامه و ادامه سفر در سطح استان گرفته شد. در ادامه شهر زیبای فریدونکنار به عنوان محل اسکان تعیین شد. در طول این سفر ضمن طبیعت گردی در این منطقه و استفاده از جاذبه های طبیعی آن آفرود سبکی نیز در پیست آفرود منطقه برگزار گردید و نهایتا در روز ۱۳ آذر ماه از طریق جاده فیروز کوه تمامی گردشگران به سلامت به محل زندگی خود مراجعت نمودند.

تشکر ویژه از آقای علی قاجار (صحت) از افراد شرکت کننده در این تور که این گزارش را برای خاطرات گردهمایی های سانگ یانگ ارسال کرده اند. 

برای مشاهده صفحه  خاطرات گردهمایی های سانگ یانگ کلیک کنید.