گردهمایی دوم تیوولی سواران در تهران:

جمعه بیست و نهم مرداد ماه 1395 گردهمایی دوم تیوولی سواران با استقبال انبوهی از دوستداران این خودرو  با شعار "تیوولی چابک دوست داشتنی" در پارك پرواز سعادت آباد (دور ميدان بهرود) به پایان رسید. 

این همایش کاملا خود جوش و توسط جمعی از مشتریان عزیز و  وفادار سانگ یانگ انجام شد . 

با تشكر از اقایان اصلان راد و علیرضا پور و علی تهرانی و آقای مصطفی دادرس كه بانی اين گردهمايی بودند وجناب آقای نادرايرانی كه زحمت عکاسی را كشيدند، و تمامی عزیزانی که در این گردهمایی شرکت داشتند. امیدواریم در برگزاری همایشهای بعدی موفق تر باشند.


لازم به ذکر است گردهمایی قبلی این دوستان جمعه دهم اردیبهشت در مجتمع خودرویی البرز آجودانیه تهران بود . برای مشاهده عکسهای گردهمایی اول 

اطلاع رسانی در مورد صدور دعوتنامه هابیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است،  حداکثر قدرت تیوولی  128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432  می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات 96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>