کوراندو نوبل
کلاسیک شهری: کوراندو مفهومی فراتر به یک SUV داده است


 کوراندو دارای یک طراحی زیبا با خطوط کامل و بدنه انعطاف پذیر می باشد که بیانگر کیفیت بی نظیر آن است. این خودرو بر مبنای طراحی اصلی جورجتو جیوجیارو افسانه ایتالیایی شکل گرفته است.

کوراندو نوبل   (noble):

از طراحی ایتالیایی و عملکرد کره ای می باشد خود و در طول 53 سال قدمت خود به است تکامل و پالایش رسیده و هر چیزی که از یک SUV ترکیبی اصیل نیاز دارید را فراهم کرده است.

نهایت عملکرد در داخل و خارج از جاده:
(ویژگی های برتر برای افزایش قابلیت ها و لذت در رانندگی)  شرکت سانگ یانگ با تجربه ای بالا در زمینه تولید خودروهای 4wd، ساختار کلی کوراندو را به گونه ای طراحی کرده که در جاده و خارج از جاده کاملا پایدار باشد.

گزینه ای کامل: (قدرتمند با عملکرد پویا و سازگار محیط زیست):
موتور بنزینی آن دارای دو لیتر حجم و توان خروجی 149 اسب بخار و 191 نیوتن گشتاور و دارای نرخ مصرف سوخت ترکیبی 7/2 لیتر در هر 100 کیلومتر می باشد. هر موتور با تست های صورت گرفته روی آن قابل اطمینان می باشد و این موتور توانست آزمایش تست دوام مرسدس بنز را با موفقیت کامل پشت سر بگذارد. فن آوری های جدید باعث کاهش صدا و لرزش و بهبود رانندگی در شرایط استارت، شتاب و کاهش سرعت شده است.


هوشمند: (با سبک رانندگی شما):
گیربکس 6 سرعته اتوماتیک آن مجهز به سیستم E-tronic می باشد که منجر به رانندگی پویا و تغییر بهینه ضرایب تغییر دنده با توجه به انتقال حرارت روغن و شرایط جاده می شود. همچنین با شاسی روی سردنده آن می توان دنده ها را به دلخواه سبک یا سنگین کرد.کنترل عالی، سواری عالی: (سیستم های رانندگی و تعلیق پیشرفته به شما اعتماد به نفس و راحتی را پیشکش می کند)
سیستم چهارچرخ محرک پیشرفته سانگ یانگ، بیشترین توانایی های حرکتی را هم در جاده و هم خارج جاده در اختیار می گذارد. این سیستم به صورت الکترونیکی بوده و با توجه به شرایط رانندگی گشتاور را بین چرخهای کوراندو توزیع می کند.
    
شرایط نرمال جاده ( بیشتر2WD )
در این شرایط تمام گشتاور موتور به چرخ های جلو منتقل می شود و  باعث سواری نرم، کاهش استهلاک و معرف سوخت می شود.شرایط بارانی و برفی ( برای ثبات بیشتر 4wd  )
به محض اینکه چرخ های جلو شروع به از دست دادن کشش می کنند، قدرت به چرخ های عقب منتقل می شود تا اطمینان حاصل شود که شرایط تحت کنترل و پایدار بماند. همچنین این حالت در مواجه با شیب های تند نیز فعال می شود.شرایط یخی و آفرود (قبل دیفرانسیل - توزیع گشتاور جلو و عقب به صورت 50:50):
با توجه به اینکه سانگ یانگ مختص خودروهای 4×4 است فراموش نکرده که کوراندو سواران در ماجراجویی خود ممکن است به برف و جاده های ناهموار برخورد کنند و یا در حال یدک یک کاروان باشند به همین دلیل حالت قفل دیفرانسیل را به صورت دستی قرار داده تا گشتاور را بین چرخ های جلو و عقب تقسیم کرده و تا سرعت 40 کیلومتر در ساعت فعال شود.وجود ESP و ABS و حالت 4WD بهترین پایداری و کنترل را در هر شرایطی تضمین می کند.

بی صدا: (تعلیق و قابلیت های آفرود):
سواری نرم و آرام با سیستم تعلیق پیشرفته مک فرسون در جلو و مولتی لینک در عقب تضمین شده است. شفت درایو طولی باعث تثبیت در حرکت مستقیم شده و ساب فریم کامل آن باعث افزایش سختی بدنه و مقاومت در برخوردها می شود.کوراندو دارای فاصله از زمین 180 میلی متر، زاویه ورود 22/8، زاویه خروج 28/2 و زاویه رمپ 18/3 درجه می باشد و همچنین دارای حداکثر زاویه صعود 48% و زاویه واژگونی 40% بوده و می تواند تا عمق 500 میلی متر در آب حرکت کند که جز برترین ها در کلاس خود می باشد.

کوراندو استحکام و کیفیت خوبی در طول پیروزی در مسابقات Scan Covery Trial از خود نشان داد. مسیر 7000 کیلومتری از دایره قطب شمال به هلند، که کوراندو توانست با شکست دادن 60 خودروی SUV در این رقابت و پس از طی سخت ترین شرایط جاده و هوا که تا منفی 40 درجه می رسید اول شود. همچنین  کوراندو دارای ظرفیت یدک کشی 1300 کیلوگرم (2000کیلوگرم در نسخه دیزلی) می باشد که بالاترین در کلاس خود است.

کیفیت بالا و فضای زیاد: (راحتی زیاد برای راننده و مسافران به طور یکسان)
فضای داخلی بسیار راحت و ارگونومی است، فضای راننده برای حداکثر قابلیت و راحتی طراحی شده، سوئیچ ها و کلیدهای چرخنده با پوشش ضد باکتریایی مورد استفاده قرار گرفته و در کل فضای داخلی آن سرگرم کننده، راحت و دلپذیر است.


فضای داخلی کاربردی و انعطاف پذیر می باشد و تمامی صندلی ها دارای گرمکن برقی می باشند. صندلی راننده، سردکن و تنظیمات برقی نیز دارد. صندلی های عقب انعطاف پذیری زیادی برای راحتی و ساماندهی فضای بار را دارا می باشند.صندلی ها در حالت عادی 3 سرنشین را به راحتی سوار می کنند، با خواباندن 40%، فضا برای اجسام طویل فراهم می شود و در 60% اجسام حجیم، و در حالت کامل بیشترین فضا برای حمل بار ایجاد می شود.

  

رویاهای خود را به پیش ببرید:

افسانه کوراندو در سال 1985 شروع شد و در سال 2018 با 53 سال  تکامل پیوسته از بهترین های کلاس خود می باشد. خودروی که راحتی رانندگی در شهر را با قابلیت های خارج از جاده به بهترین تناسب ترکیب کرده است.

منبع : رامک خودرو RamakGroup