کنفرانس جهانی عاملیت های سانگ یانگ 2015 :

شرکت سانگ یانگ موتور کنفرانس جهانی عاملیت ها را در سال  2015  برای گسترش شبکه های جهانی و تحکیم حضور خود را در بازارهای خارج از کشور برگزار کرد.
این کنفرانس همزمان با نمایشگاه خودرو فرانکفورت، به مدت 4 روز در سپتامبر 2015 با حضور 120 عاملیت خارجی برگزار شد. در این کنفرانس، بحث در مورد برنامه همکاری به منظور بهبود فروش و  صادرات  در سال 2016 ، برنامه های ارتباطات بازاریابی به اشتراک گذاری استراتژی مدل های جدید، و فروش موفقیت آمیز سانگ یانگ تیوولی  و شعار " من سانگ یانگ را دوست دارم" برگزار شد.
در این میان، در مجموع از 8 عاملیت فروش، بازاریابی و خدمات تقدیر و تشکربه عمل آمد  شیلی افتخار کسب (عاملیت سال ) به همراه  اسپانیا به عنوان (بهترین سهم بازار)، بریتانیا (بیشترین سرعت رشد)، نیوزیلند (بازاریابی نوآورانه)، ترکیه (مدیریت شبکه) و تونس (خدمات مشتری) .


برای آگاهی از آخرین اخبار خودروهای سانگ یانگ، طرح های فروش جدید، کاتالوگ خودروها ، نماهای داخلی و خارجی 360 درجه و ...  اینستاگرام سایت مرجع سانگ یانگ را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ (https://telegram.me/Ssmotor ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده گزارش تصویری از غرفه رامک خودرو در نمایشگاه خودرو تبریز 1394 اینجا کلیک کنید.