پیگیری وضعیت خرید خودرو:


دوستان عزیز و اعضای سایت مرجع سانگ یانگ ایران به استحضار می رساند در راستای مشتری مداری شرکت رامک خودرو امکان پیگیری خودروی ثبت نامی شما مشتریان گرانقدر را به صورت آنلاین فراهم ساخته است از این رو میتوانید از طریق لینک زیر وضعیت ثبت نام و مراحل پیگیری خودروی خود را مشاهده فرمایید.


پیگیری خودرو شما شامل یکی از وضعیت های ثبت  درخواست ,  مشاهده پرداخت های مالی , تایید قرارداد , صدور دعوتنامه , تخصیص شاسی ,صدور کاردکس , و تحویل خودرو می باشد. با وارد کد ملی و شماره درخواست خود از وضعیت خرید خود مطلع شوید. همچنین شما عزیزان می توانید در همین سیستم در طرح های اقساطی زمان سر رسید چک های خود را مشاهده و در زمان مقرر نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید.

 


برای  پیگیری وضعیت خرید خودرو روی لینک زیر کلیک کنید.

پیگیری خرید خودرو


ضمن قدردانی و سپاس از شما مشتریان گرانقدر گروه صنعتی رامک خودرو ، لطفا به موارد زیر دقت فرمایید :
 
پیگیری وضعیت خرید خودرو شامل مراحل زیر می باشد.

مرحله اول: درخواست

مشتری گرامی اطلاعات شما از اولین لحظه ی واریز پیش پرداخت و دریافت رسید پرداخت در این سیستم قابل رویت و پیگیری می باشد.

توجه یک :
متقاضی خريد می بايست حداکثر طی 3 روز کاری بعد از پرداخت مبالغ پيش پرداخت جهت پيگيری و دريافت اصل قرارداد پيش خريد خودرو (بعد از وصول و تاييد پيش پرداخت اول توسط شرکت رامک خودرو، اصل قرارداد پيش خريد خودرو به همراه بار کد قابل ارائه به مشتری می باشد) به عامليت مراجعه نمايد.


توجه دو :

مشتریان محترم  اطلاع مي رساند برگه رسيد پرداخت های مالی جهت پيش خريد يک دستگاه خودروی سانگ يانگ می باشد و تا زمان تکميل و تاييد پيش پرداخت اول توسط شرکت رامک خودرو و دريافت اصل قرارداد پيش خريد خودرو، برای جنابعالی هيچ گونه حقی را ايجاد نمی کند.


مرحله دوم : قرارداد

پيش پرداخت اول توسط شرکت رامک خودرو تاييد شده و شما میتوانید برای دریافت اصل قرارداد پيش خريد خودرو به همراه شماره درخواست به عامليت محل ثبت نام مراجعه نمايد.


مرحله سوم : صدور دعوتنامه

 دعوتنامه شما صادر شده است و در آن سود مشارکت , دیرکرد , مالیات , الباقی قابل پرداخت و  زمان تقریبی تحویل خودرو و مشخص شده است با مراجعه به عاملیت و دریافت دعوتنامه و پرداخت مبالغ ذکر شده تخصیص شاسی شما صورت میگیرد.


مرحله چهارم : تخصیص شاسی

 تخصیص شاسی خودرو شما انجام شده است و باید منتظر صدور کاردکس و تحویل خودرو باشید.


مرحله پنجم : صدور کاردکس

در این مرحله سند (کاردکس) خودرو شما صادر شده است لطفا منتظر تحویل خودرو باشید.


مرحله ششم : تحویل خودرو

مشتریان محترم ضمن تبریک و تشکر از حسن انتخاب شما برای دریافت دفترچه راهنما و دفترچه گارانتی خودرو میتوانید به لینک های زیر مراجعه کنید.مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.