همکاری LG Uplus با سانگ یانگ موتور برای تکنولوژی connected cars

سانگ یانگ ایمن تر از همیشه: سانگ یانگ موتور در سپتامبر 2016 با شرکت  LG Uplus یکی از بزرگترین ارائه دهنده فناوری مخابراتی کره جنوبی، و  Tech Mahindra واحد آی تی و تکنولوژی ماهیندرا قرار دادی را برای آغاز همکاری تکنولوژی connected cars امضا کرد. این پروژه ایمنی هرچه بیشتر محصولات سانگ یانگ را تامین خواهد کرد.
 

در امضای این تفاهم نامه، شرکت سانگ یانگ سیستم های داخلی خودروها و شرکت Tech Mahindra مسائل  مربوط به امنیت، ایمنی، و کنترل از راه دور خودروها و  LG U + شبکه های مخابراتی و محتویات پلت فرم خدمات را توسعه خواهند داد. برنامه ریزی  این شرکتها برای معرفی اولین سرویس خودروهای متصل یا   connected cars  سه سال دیگر است.

 در پروژه  connected cars ، خودروها به دستگاه‌هایی حسی مجهز می شوند که می‌تواند ارتباط نامحسوس را بین خودورهای اطراف ایجاد کرده و جهت کاهش و جلوگیری از تصادفات، کمک نماید. دستگاهی که بر روی خودروهای مختلف نصب شده، شبکه‌ای مخصوص و بدون سیم را ایجاد می کند که از طریق آن، رانندگان را از خطرات احتمالی پیش روی آنها همچون از کار افتادن ترمزها، عوض کردن خطوط راننده‌ها بدون زدن راهنما و همچنین اطلاع از وجود خودروها یا افراد در مناطقی که به خوبی مشخص نیستند، با خبر سازد. 

بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است، حداکثر قدرت تیوولی 128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432 می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 110-115 میلیون تومان میباشد. طبق آماری که از پرفروش ترین و محبوبترین خودروهای کره جنوبی در ماه آگوست 2016 منتشر شده است . سانگ یانگ تیوولی موفق به کسب رتبه دهم در بین تمام کلاس های خودروهای پرفروش و محبوب کره جنوبی و در بین کراس اوررها اولین و محبوبترین خودرو در کره جنوبی شد و چندی پیش نیز این خودرو به عنوان بهترین کراس اوور کره 2016, BEST DOMESTIC COMPACT SUV انتخاب شد. لازم به ذکر است در چند ماه اخیر، سانگ یانگ تیوولی فروش بسیار موفقی در بازار ایران داشته است و توانسته با اختلاف بسیار زیاد تمامی رقیبان خود را کنار زند. این موفقیت با گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ISQI  تکمیل تر شد در این گزارش که  برای اولین بار توسط ISQI منتشر شد رتبه بندی خودروها از لحاظ تعداد عیوب مشاهده شده در سه ماهه اول مالکیت خودروها بود که سانگ یانگ در میان کره ای ها دارای کمترین عیوب و هم تراز برندهای مطرح اروپایی در جایگاه ششم قرار گرفته است.افتخارات تیوولی:

    کاندیدای خودروی برتر جهان در سال 2016 WCOTY
    کاندیدای خودروی برتر اروپا در سال 2016-2015 ECOTY
    برنده جایزه انرژی از سوی وزارت صنعت تجارت و انرژی کره  MOTIE
    دارای پنج ستاره ایمنی محافظت از سرنشینان در تصادفات ازKNCAP
    کسب عنوان بهترین طراحی ارگونومیک صندلی خودرو GRAND PRIZE
    بهترین کراس اوور کره 2016, BEST DOMESTIC COMPACT SUV 
    سانگ یانگ درمیان کره ای ها دارای کمترین عیوب و هم تراز برندهای مطرح اروپایی (گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ISQI)


دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>