نمايشگاه خودروي پكن 2012

2012 Beijing Motor Show
نمايشگاه خودروي پكن
 
نمايشگاه خودروي پكن 2012  از ۲۷-۲۳  آوریل امسال  همزمان با ۸- ۴ اردیبهشت در پکن برگزار شد. در نمايشگاه خودروي پكن  از 120 مدل خودروي جديد رونمايي شد كه 36 خودرو مربوط به شركت‌هاي غير چيني بودند. عمده خودروهايي كه رونمايي شدند، از گروه خودروهاي مفهومي و خودروهاي دوستدار محيط زيست به شمار مي‌روند.
 

 سانگ یانگ نیز در نمایشگاه پکن در مجموع هفت مدل به نمایش گذاشت ، از جمله خودرو مفهومی XIV-2  و همچنین خودرویی مثل کوراندو که قرار است به تولید انبوه برسد. همچنین در این نمایشگاه خودرو جدید چیرمن W2.8 به دوست داران این خودرو فوق لوکس معرفی شد.
 
چیرمن W 2.8 با 6-سیلندر خطی ، موتور XGi 2800 ، یک رانندگی بسیار نرم با حداقل لرزش را تضمین می کند. همچنین این خودرو به سیستم امنیتی بالایی مجهز شده است دارای دنده ترونیک (هفت دنده جلو و دو عقب) و سیستم ESP می باشد. شرکت سانگ یانگ از موفقیتی که مدل مفهومی XIV-2  درنمایشگاه ژنو در ماه مارس داشت و ایجاد رضایت و محبوبیتی که بین مشتریان داشت اظهار رضایت کرد همچنین این شرکت اعلام کرد قصد دارد مدل های متنوعی از ماشین مفهومی SUV ، از جمله مدل های سه در و پنج در، مدل کوپه و مدل های شاسی دار که با یک سیستم نرم افزاری کامل ، بالا می آیند تولید کند.
 
لی یو ایل (Lee Yoo-il) مدیر عامل شرکت سانگ یانگ موتور، اظهار داشت: "چین به عنوان بزرگترین بازار خودرو جهان می باشد و به طور پیوسته در حال رشد است. ما در حال برنامه ریزی برای گسترش حضور خود در این بازار از طریق معرفی چیرمن  W2.8، که به طور خاص برای بازار چین طراحی شده،  هستیم. "