مسابقه فوتبال تیوولی های انگلستان و آلمان:

سیلورستون کلاسیک ( برگزار کننده بزرگترین جشنواره مسابقه خودروهای کلاسیک جهان)  به بهانه 50 امین سالگرد پیروزی تیم فوتبال انگلستان بر آلمان در فينال جام جهانی 1996  در عملی خیرخواهانه برای حمایت از بیماران سرطانی مسابقه ای را برگزار کرد.

در این رویداد که با اسپانسری سانگ یانگ انگلستان برگزار شد شش ستاره معرف دنیای فوتبال و خودرو از جمله جان بارنز بازیکن اسبق تیم ملی انگلستان و دامون هیل، قهرمان فرمول 1 جهان در دو تیم انگلستان و آلمان با خودروهای تیوولی قرمز و سفید به مسابقه پرداختند. در این بازی هر کدام از دو تیم سعی داشتند با هدایت خودروها توپ فوتبال بسیار بزرگ را وارد دروازه تیم رقیب کنند.

فیلم مسابقه فوتبال سانگ یانگ تیوولی


بیشتر بدانید:
خودروی نیو کوراندو در دو تیپ پرمیوم (فول) و اپتیموم در ایران عرضه می گردد. این خودرو دارای موتور 4 سیلندر با حجم 2000 سی سی و قدرت 150 اسب بخار می باشد.جعبه دنده این خودرو 6 سرعته تیپ ترونیک با قابلیت تغییر دنده از روی فرمان و قربیلک سردنده می باشد.و دو دیفرانسیل هوشمند AWD می باشد. از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به شیشه های برقی-فرمان هیدرولیک با تنظیم ارتفاع-برف پاک کن مجهز به سیستم یخ زدا-اکو کنترل کروز-آینه هوشمند مجهز به سیستم ESM-NAVIGATION-تهویه مطبوع اتوماتیک با کنترل رطوبت و کیفیت هوا-آینه های جانبی تاشو برقی به همراه گرمکن-سان روف برقی-صندلی راننده برقی 8 حالت و سرنشین جلو 4 حالت برقی-گرم کن صندلی های ردیف جلو-تنظیم اتوماتیک روشنایی چراغ های جلو-رینگ 17 اینچ و امکانات ایمنی مانند :8 ایربگه-ترمزهای دیسکی و ABS-EBD وسیستم های پایداری ESP- و سیستم کمکی برای شروع در سربالایی HSA- سیستم ضد سرقت خودرو و ریموت کنترل و... می باشد.

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>