مسابقات اسب سواری بلنهایم سانگ یانگ:


شرکت سانگ یانگ موتور بریتانیا در سال 2017   برای مدت 3 سال به عنوان حامی مسابقات بین المللی  اسب سواری کاخ بلنهایم اعلام شد. این مسابقات یک رویداد سلطنتی با حمایت دولت است و در تاریخ   13 تا 17  سپتامبر هر سال در آکسفورد شایر انگلستان برگزار می شود. با فضای خیره کننده کاخ بلنهایم که در میراث جهانی یونسکو ثبت شده (خانه درک مایل بوده و محل تولد  این مسابقات یکی از زیباترین رویدادهای ورزشی در بریتانیا می باشد. ،) سر وینستون چرچیل است
  به گفته پاول ویلیامز مدیر عامل شرکت سانگ یانگ بریتانیا در این زمینه :"بلنهایم یکی از بزرگترین  مسابقات اسب سواری در جهان است که کاملاً با نام سانگ یانگ که متمرکز بر ساخت خودروهایSUV  چهارچرخ محرک و خودروهایی مخصوص کشنده تریلی و تریلر اسب می باشد، همسو است". این قرارداد  . همزمان با معرفی رکستون G4 سردمدار خودروهای سانگ یانگ انجام شده است  به گفته هنری هروید مدیر رخدادهای بلنهایم "پیوستن سانگ یانگ به عنوان حامی در این رویداد یک خبر درخشان است. ما توانستیم که مبلغ جایزه و امکانات مجموعه را برای شرکت کننده ها، صاحبان اسبها و بازدید کنندگان افزایش دهیم."  
 

مسابقات کاخ بلنهایم سانگ یانگ در سه کلاس جهانی پرستیژ برای اسبهای 8 تا 9 ساله  برگزار می شود .بلنهایم همچنین سری رقابت سوارکاران پایه ای را برای طیف وسیعی در کلاس های آماتوری و رقابت های سرگرم کننده مردمی، ارایه می دهد. طراح جدید کورس، دیوید اوانز تغییرات هیجان انگیزی را در این دوره انجام داده است. از مناطق جدید پارک در جنوب کاخ بلنهایم به همراه فنس های جدید و چالش های جدید در این دوره استفاده شده است.
 

 
مسابقات بین المللی اسب سواری کاخ بلنهایم، یکی از برجسته ترین و بزرگترین رویدادهای سه ستاره در بریتانیا می باشد . و هر ساله بیش از 6000   بازدید کننده را جذب می کند. همچنین این رویداد یکی از   بزرگترین رقابت ها در جهان می باشد.

منبع: کانال رسمی رامک خودرو (RamakGroup)


برای مشاهده طرح های فروش جدید تیوولی در اردیبهشت 1397 اینجا کلیک کنید

طرح های فروش اقساطی

طرح های فروش نقدی

پیش ثبت نام و مشاوره رایگان

 برای مشاهده طرح های فروش همچنین میتوانید به بخش طرح های فروش در صفحه اول مراجعه کنید.

طرح های فروش رکستون G4

طرح های فروش کوراندو


 

 مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>