مراسم رونمایی رکستون G4

رامک خودرو نماینده انحصاری شرکت سانگ یانگ کره جنوبی در مراسمی خاص با تلفيقی از هنر مدرن و كلاسيک از لوکس ترین و جدیدترین شاسی بلند سانگ یانگ "رکستون G4 "به طور رسمی در هتل نووتل روز چهارشنبه 27 دی ماه 96 با حضور مسئولان ارشد رامک خودرو ، هنرمندان ، خبرنگاران و سفیر کره جنوبی رونمایی کرد.

 احسان کرمی  مجری توانمند کشور برای معرفی این خودرو در نظر گرفته شده بود . در ابتدا ادای احترامی به جان باختگان حادثه سانچی توسط رامک خودرو با اجرای یک کلیپ زیبا اجرا شد . بعد از آن آقای مهندس علی عزیزی، مدیرعامل رامک خودرو  به پشت تریبون دعوت شد ودرباره این خودروی منحصر به فرد توضیحاتی را بیان کرد .

آقای مهندس عزیزی همچنین در مورد بسته شدن ثبت سفارش گفتند: "در این چند وقت به خاطر بسته بودن سامانه  ثبت سفارش و برخی مشکلات ناخواسته نتوانستیم تا خودروها یمان را در موعد مقرر به مشتریان گرامی  تحویل نماییم و برای همین از آن ها عذرخواهی می کنیم. برنامه ریزی های مناسبی را انجام داده ایم تا بتوانیم هر چه زودتر این تاخیرها را هرچه جبران نماییم ». وی همچنین اشاره کرد رامک خودرو توانسته بعنوان برترین نمایده سانگ یانگ در جهان معرفی گردد ".

بعد از  سخنان آقای عزیزی که مورد تشویق حضار قرار گرفت سفیر کره جنوبی به روی صحنه آمد وی در بیانات خود گفت: «خوشحال هستم که امشب در اینجا حضور دارم . کمپانی سانگ یانگ نماد واقعی صنعت خودرو کره به حساب می آید.. امروز می بینیم که سانگ یانگ دوباره محصولی متفاوت را معرفی کرده و خوشحالم که این خودرو را در ایران با همکاری رامک خودرو میبینم  .امیدوارم روزی برسد که رامک خودرو، محصولات خود را به بازار ایران عرضه کند و بتواند آن محصول را به کره صادر نماید .وی همچنین در مورد اتفاقی که برای کشتی نفکش سانچی افتاد ابراز تاسف کرد.

بعد از صحبت های سفیر کره که بصورت خاصی فارسی را بیان می کرد گروه مایان چندین قطعه موسیقی بیکلام را برای حاضرین نواختند و سپس انتظار ها به سر رسید و ویدئویی از رکستون ونبردش با کویر در سالن پخش شد ونشان میداد که راننده ای در کویر در شرایط خواص خودرو را تست میکند در همین هنگام مانیتور بزرگ سال باز شد وخودرو وارد سالن شد وهمان راننده از خودرو پیاده شد و سوئیچ را به مجری تحویل داد . بی شک میتوان این رونمایی را خاص ترین رونمایی خودرو های وارداتی وداخلی در چند وقت گذشته نامید . سپس  آقای مهندس غفوریان با تبحرکامل تمامی مشخصات این خودرو را برای حاضرین توضیح داد .وقیمت وزمان ورود این خودرو به صورت رسمی به کشور را به زمانی دیگر موکول نمودند که در بخش نامه های آتی این شرکت به عموم مردم اعلام خواهد شد .

فیلم مراسم رونمایی:

تصاویری از مراسم رونمایی رکستون G4 در هتل نووتل
سخنرانی آقای مهندس عزیزی مدیرعامل شرکت رامک خودرو:

سخنرانی سفیر کره جنوبی:
اجرای گروه مایان :
توضیحات آقای مهندس غفوریان درباره ویژگی های منحصر به فرد و متمایز رکستون G4:

با پیش ثبت نام در سایت مرجع سانگ یانگ اولین باشید....

سامانه پیش ثبت نام رکستون G4

قیمت رکستون G4


آپشن هاو قیمت خودروی رکستون G4 هنوز به طور رسمی از سوی رامک خودرو نماینده انحصاری سانگ یانگ اعلام نشده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید:
رکستون G4 در یک نگاه
رکستون بهترین شاسی بلند 2018
مقایسه با سانتافه
مقایسه با پرادو
سامانه پیش ثبت نام رکستون G4
رکستون G4
فیلم های رکستون G4
نمای خارجی رکستون G4
نمای داخلی رکستونG4