مراسم تقدیر از برندگان مسابقه " ایران گردی با محصولات سانگ یانگ "

مسابقه خودروهای سانگ یانگ با عنوان " ایران گردی با محصولات سانگ یانگ " به همت سایت مرجع سانگ یانگ ایران و  جناب آقای افشاریان رئیس محترم اداره تبلیغات رامک خودرو در فروردین سال جاری برگزار و در خرداد ماه نه عکس از بین بیش از 200 عکس ارسالی به سایت مرجع سانگ یانگ ایران توسط هیئت داوران انتخاب و به سه عکس برتر هدایایی تعلق گرفت .

در طی مراسم افطاری دیشب با حضور  رئیس اداره بازازیابی و فروش آقای "عقیل مصطفایی" , رئیس اداره عاملیت آقای "حامد مشایخ" و رئیس اداره تبلیغات آقای "کیارش افشاریان" در رستوران رمان شهرک غرب در یک جمع دوستانه و بی حاشیه این جوایز به دست برندگان رسید . لازم به ذکر است جایزه نفر دوم آقای یاسین عباسیبه دلیل راحتی ایشان, به عاملیت محل سکونتشان ( اصفهان ) تحویل داده شد.

 علاوه بر جوایز اصلی برندگان,  پگ آئودی به عنوان هدیه ویژه از طرف مدیریت فروش و بازاریابی " جناب آقای مهندس بیک محمدی" به دوستان اهدا شد.  

معرفی نفرات اول:

1. نفر اول آقای نیما سالیان برنده یک عدد گوشی Apple S6   + هدیه ویژه مدیریت (پگ آئودی)
 
2.نفر دوم آقای یاسین عباسی برنده یک عدد گوشی HTC One E9+   + هدیه ویژه مدیریت (پگ آئودی)

3.نفر سوم آقای سحاب منصوری برنده یک عددگوشی Samsung Galaxy A7  + هدیه ویژه مدیریت (پگ آئودی)


مشاهده سه عکس اول مسابقه " ایران گردی با محصولات سانگ یانگ "


مشاهده عکسهای برتر مسابقه " ایران گردی با محصولات سانگ یانگ "


خبرخوش:

 این مسابقه توسط اداره تبلیغات رامک خودرو در طی سال چندین بار برگزار میشود تا دوستانی که به تازگی به جمع سانگ یانگ سواران پیوسته اند در این مسابقه شرکت کنند.

تشکر:

با تشکر از آقای "کیارش افشاریان" رئیس اداره تبلیغات رامک خودرو و تشکر از تمامی سانگ یانگ سواران برای ارسال عکسها و خاطراتشان و به ویژه از اکتیون سواران عزیز بخاطر استقبال بی نظیرشان .


مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>