قوانین و مقررات:

توجه: کلیه اصول و رویه‏‌های فروش خودرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی‌ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود می‌باشد.

متقاضی ثبت نام اینترنتی تا 48 ساعت فرصت دارد اقدام به واریز مبالغ طبق طرح پیش خرید خودرو انتخابی نماید و در صورتی که اقدامی صورت نگیرد به صورت یک طرفه درخواست متقاضی ابطال می گردد.در حال حاضر تا اطلاع ثانوی هیچ طرح فروشی توسط شرکت ارائه نمیشود .

تمامی قوانین حاکم در قرارداد پیش خرید خودرو که در قرارداد متقاضی توسط شرکت رامک خودرو درج می گردد لازم الاجرا می باشد و متقاضی با امضاء آن متعهد به انجام آن می گردد.

تمامی مبالغ جهت عقد قرارداد پیش خرید خودرو باید صرفا به حساب های شرکت رامک خودرو واریز می گردد و شرکت تعهدی در قبال واریز مبالغ به دیگر حساب ها از جمله حساب شخصی عاملیت ندارد.

انتخاب رنگ در پیش ثبت نام اینترنتی صرفا بعد از تایید نهایی شرکت ملاک تحویل خودرو می باشد.

حق الزحمه عاملیت مجاز توسط شركت تأمین و پرداخت می گردد. بنابراین پرداخت هرگونه وجهی تحت هر عنوان توسط متقاضی خرید به عاملیت مجاز برخلاف مقررات شركت بوده و غیر مجاز می باشد و در صورت قصور متقاضی خرید هیچگونه مسئولیتی متوجه شركت نخواهد بود.


تمامی تماسها و مكاتبات با متقاضی خرید بر اساس تلفن و آدرس اعلام شده در فرم قرارداد انجام می گردد و هرگونه مكاتبه ای كه از طرف شركت به نشانی متقاضی خرید ارسال شود، ابلاغ شده تلقی و در كلیه مراجع دارای اعتبار خواهد بود، بنابراین متقاضی خرید متعهد می باشد که تغییر آدرس و تلفن خود را كتباً به اطلاع شركت رسانیده و رسید دریافت کرده ام.

سایت ssmotor  هیچ مسئولیتی بابت قیمت خودرو های آگهی شده مورد معامله ندارند و اعلام قیمت خودرو به خریدار و فروشنده مربوط میباشد .

سایت ssmotor  هیچ مسئولیتی بابت خودرو های آگهی شده توسط مشتری ندارند و تمامی مسئولیت به عهده آگهی دهنده می باشد .

Ssmotor نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند.

لازم به ذکر است سایت تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

 ‏‌سایت Ssmotor هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد.

سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

تمامی شرایط و قوانین و مقررات مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قاهره،سایت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند،

تمامی انتقادات و پیشنهادات خود را جهت بهتر شدن خدمات  ssmotor ، از طریق سایت http://ssmotor.ir و سایر راههای ارتباطی با ما در میان بگذارید.