عاملیت سانگ یانگ کاشان افتتاح شد:

در راستای برنامه توسعه شبكه نمايندگی های مجاز گروه صنعتی رامک خودرو و به‌منظور افزايش سطح دسترسي مشتريان در حوزه فروش و خدمات پس از فروش مراسم افتتاحیه‌ی شعبه جدید عاملیت کاشان روز پنج شنبه 1395/06/11 با حضور مدیر فروش رامک خودرو جناب آقای مهندس بیک محمدی در محل عاملیت برگزار شد.

لازم به ذکر است رئیس شبکه عاملیتهای شرکت رامک خودرو , آقای مهندس حامد مشایخ  از افتتاح عاملیتهای فروش و خدمات پس از فروش سانگ یانگ در آینده ای بسیار نزدیک در شهرهای تهران , کاشان , زنجان , سبزوار , سمنان , اهواز و کرمانشاه خبر داد و اعلام کرد در چند استان که فاقد نمایندگی هستند با توجه به برنامه از پیش تعیین شده، بزودی نسبت به افتتاح نمایندگی اقدام خواهد شد.

برای مشاهده عاملیتهای جدید سانگ یانگ که قرار است به زودی افتتاح شوند اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده آدرس مراکز فروش و خدمات سانگ یانگ اینجا کلیک کنید.

اطلاع رسانی شماره دو در مورد صدور دعوتنامه ها
اطلاع رسانی شماره یک در مورد صدور دعوتنامه هابیشتر بدانید:تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است، حداکثر قدرت تیوولی 128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432 می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات 96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>