چهاردهمین نمایشگاه خودرو مشهد

شروع پیش فروش نیو کوراندو همزمان با نمایشگاه خودروی مشهد آغاز شد
چهاردهمین دوره ی نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو در دو بخش داخلی و خارجی و حوزه های قطعات یدکی و صنایع وابسته و خودرو از تاریخ یازدهم شهریور ماه 93 از ساعت 17 افتتاح گردید و تا ساعت 23 مورخ پانزدهم شهریور ماه ادامه یافت.

از وقایع حاشیه ای و مهم این رخداد صنعتی بزرگ حضور آقای مهندس علیمرادلو مشاور ارشد وزیر صنعت، معدن و تجارت بود و همچنین پس از شایعه احتمال حضور آقای وزیر در روز اختتامیه بازدید ناگهانی و خارج از زمان نمایشگاه ( ساعت 13 ظهر ) جناب آقای دکتر نوبخت را می توان قلمداد کرد. از نکات قابل توجه می توان به حضور اکثر مدیران ارشد شرکتهای تولیدی و واردکننده در مراسم رونمایی از محصول جدید شرکت رامک خودرو " SsangYong new Korando C " در این آوردگاه خودرویی اشاره کرد.

در حاشیه مراسم رونمایی مجری برنامه از حاضرین سوالی کرد که چقدر با سانگ یانگ آشنایی دارند؟ که در این میان نونهالی خوش صحبت پرزنت کامل از شرکت سانگ یانگ به حضار ارائه کرد که موجب شگفت زدگی و تحیر تیم شرکت رامک خودرو و آن حاضرین شد.

در یک اتفاقی نو شرکت مجری و برگزارکننده نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد – مپنا – اقدام به رتبه بندی شرکت های حاضر در نمایشگاه نمود که سهم رامک خودرو کسب " رتبه برتر در خلاقیت " بود.