سیالات و روانكارهاى توصیه شده برای خودروی نیو اکتیون


تقریبا همه رانندگان وسایل نقلیه از نحوه عملكرد روغن موتور و زمان تعویض آن بر اساس كیلومتر كاركرد خودرو اطلاعات كافی دارند، اما سیالات مهم دیگری در خودرو مورد استفاده قرار می گیرد كه همگی وظایف بسیار حساس و دقیقی را بر عهده دارند؛ در صورتی كه در عملكرد صحیح هر یك از این سیالات اختلال ایجاد شود حوادث ناگواری در انتظار سرنشینان خودرو خواهد بود.
در این مقاله و مقالات بعدی به بررسی سيالات و روانكارهاى توصيه شده خودروهای سانگ یانگ ؛ جدول سرویس های دوره ای خودروهای سانگ یانگ؛ و تمام اطلاعات مربوط به سرويس و نگهدارى؛  بازديد روزانه از خودرو  ؛  متعلقات موتور؛  روغن موتور خودروهای سانگ یانگ؛  مايع خنك كننده موتور؛  فيلتر هواى موتور؛  روغن هيدروليك فرمان فيلتر سوخت(بنزين) ؛ روغن ترمز؛  مايع شيشه شوى؛  باطرى؛ جعبه فيوز و رله ؛ لاستيك؛ لاستيك زاپاس و لاستيك يخ شكن؛ تعويض تيغه برف پاك كن و ... میپردازیم .

 


هشدار:
- فقط از سیالات و روانكارهاى توصیه شده شركت رامك یدك استفاده كنید.
- سیالات و روغن هایى را كه داراى برند متفاوت مى باشند با یكدیگر تركیب نكنید. این امر ممكن است به خودروى شما صدمه بزند.
- در هنگام تعویض و یا افزودن سیالات، سطح آنها را در همان حد مشخص شده نگهدارید.موتور خودروی نیو اکتیون:مقالات و مطالب مربوط به بخش فنی و خدمات پس از فروش توسط واحد آموزش فنی شرکت رامک یدک و با همکاری آقای مهندس اشکان معتضد ارائه شده است .منتظر مقالات فنی و تخصصی بعدی در سایت مرجع سانگ یانگ باشید.

برای دانلود فایل PDF اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده روی هرکدام از مطالب زیر کلیک کنید.
هرآنچه در باره نیواکتیون میخواهید
نمای خارجی 360 درجه
نمای داخلی 360 درجه
فیلم خودروها

جهت عضویت در کانال اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران  اینجا   کلیک کنید.
جهت عضویت در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران  اینجا   کلیک کنید.مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی: