سرمایه گذاری در بازار خودرو با خرید حواله تیوولی ، پرفروش ترین خودروی وارداتی ایران

با توجه به پیگیری سایت مرجع سانگ یانگ ایران فروش ویژه حواله تیوولی به اتمام رسیده است . از  شما مشتریان عزیز کمال تشکر را داریم.


     سرمایه گذاری در بازار خودرو با توجه به موارد ذیل از جذاب ترین روش های سرمایه گذاری می باشد:
1.    سرمایه اندک برای حضور در این بازار با توجه به بازارهای دیگر.
2.    اطمینان از حفظ اصل سرمایه.
3.    نیاز بازار برای خرید خودرو در همه دوره ها.
4.    پیش بینی حداقل سود ممکن در شروع سرمایه گذاری.
5.    بازگشت سریع سود و اصل سرمایه نسبت به بازارهای دیگر.
6.    و ...

      سایت مرجع سانگ یانگ ایران به عنوان اولین سایت اطلاع رسانی تخصصی در حوزه خودروهای سانگ یانگ کره جنوبی در ایران برای شما عزیزان پیشنهاد ویژه ای دارد.

شما می توانید با خرید یکی از حواله های خودروی تیوولی (تیوولی پر فروش ترین محصول سانگ یانگ کره جنوبی در ایران و جهان)به ازای پیش پرداخت خود، سود تضمینی بین 24 تا 30 درصد را دریافت کرده و در زمان تحویل خودرو نیز با توجه به شرایط بازار از سود حداقل 2 تا 10 درصدی بهره ببرید. این یعنی سودی معادل 26 تا 40 درصد در پایان دوره. 


خودروی تیوولی از سال 94 توسط شرکت رامک خودرو (نماینده انحصاری سانگ یانگ کره جنوبی در ایران) به ایران وارد شده است و  از اسفند ماه سال 97 با توجه به سیاست های شرکت و دولت محترم در ایران تولید می گردد.

در شرایطی که واردات خودرو در ایران با توجه به سیاست های دولت ممنوع شده است و بازار خودروهای کره ای به شدت محدود شده است و به جز شرکت رامک خودرو در ایران، شرکتی در آینده نمی تواند خودروهای با کیفیت کره ای را عرضه نماید این یک فرصت استثنایی برای شما عزیزان می باشد که می توانید با پیش پرداخت هایی بین 50 تا 100 میلیون تومان یکی از این حواله ها را خریداری کرده و در این روش بی نظیر سرمایه گذاری شرکت نمایید.


برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق فرم ذیل شماره تلفن های خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید .


لازم به ذکر است تعداد این حواله ها بسیار محدود میباشد.


سرمایه گذاری در بازار خودرو

ایمیل شما با موفقیت ارسال شد.