سانگ یانگ موتور حامی مدرسه فوتبال:

سانگ یانگ انگلیس با قراردادی دو ساله با شرکت پوما تامین لباس های ورزشی مدرسه فوتبال لوتون تاون (Loton Town ) را تا سال 2018 برعهده گرفت.

سانگ یانگ موتور انگلیس نماینده شرکت سانگ یانگ موتور متشکل از شبکه ی فروش با 60 عاملیت می باشد که به تازگی به عنوان عاملیت سال سانگ یانگ در کنفرانس جهانی عاملیت های سانگ یانگ 2016 معرفی شده  است. 


سانگ یانگ موتور حامی مدرسه فوتبال: 


بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است،  حداکثر قدرت تیوولی  128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432  می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات 96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.Ssangyong Tivoli
راهنمای کامل فارسی خودروی تیوولیدانلود کاتالوگ تیوولی

مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>