رکستون W خودرو ی هوشمند پلیس پرو

سانگ یانگ موتور صادرات رکستون W را برای خودرو های هوشمند گشت پلیس در پرو آغاز کرد.

رکستون W به عنوان ماشین گشت برای مراقبت از نظم عمومی در 17 شهرستان پرو که دارای مناطق کوهستانی زیادی هستند استفاده میشود. سانگ یانگ موتور اعلام کرد که این شرکت رکستون W خود را به عنوان ماشین گشت پلیس روانه بازار پرو کرده است. این تعداد بزرگترین محموله صادراتی به خارج از کشور به عنوان ماشین پلیس می باشد.

در مراسم ارسال اولین محموله حدود 30 مدیر دولتی و مدیران سانگ یانگ موتور، از جمله مدیر اجرایی و رئیس داخلی و صادرات، سانگ یانگ موتور حضور داشتند.در مجموع 2108 واحد رکستون W، به پرو صادر خواهد شد که 400 واحد آن به عنوان اولین محموله صادر شد. این تعداد بزرگترین محموله صادراتی به خارج از کشور به عنوان ماشین خاص دولتی می باشد.

رکستون W به عنوان وسیله نقلیه تخصصی در پلیس ملی کره ای، ادارات دولتی و پلیس نظامی نیروهای مسلح ایالات متحده کره عرضه می شود. این خودرو همچنین به عنوان بهترین ماشین گشت در پرو، که در آن مناطق کوهستانی بسیاری وجود دارد مورد بررسی قرار گرفته است. عرضه رکستون W به صورت 4wd و موتور 3.2 لیتر بنزینی با تکنولوژی بالاو هوشمند، ضد گلوله، نورافکن با تکنولوژی بالا، سیستم هشدار دهنده نور، دوربین اتوماتیک تشخیص محل ، اسکنر اثر انگشت، و سایر سیستم های فناوری بالا می باشد.
همچنین، مدل های مختلف سانگ یانگ از جمله کوراندو ، اکتیون اسپورت و رودیوس به عنوان وسایل نقلیه تخصصی برای استفاده ادارات دولتی خارجی در کشورهایی مانند بلژیک بخاطر عملکرد فوق العاده رانندگی، ایمنی، انتخاب شده است.

مدیر عامل شرکت سانگ یانگ موتور، اعلام کرد، "ما به تلاشمان برای گسترش بازار جهانی با خودروهای تخصصی ادامه خواهیم داد و با شروع عرضه اتومبیل های گشت هوشمند به پرو، در حال ورود بازارهای تخصصی در امریکا مرکزی و جنوبی و و اروپا است. "

مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>