سانگ یانگ تیوولی در میان فرهنگیان:

با توجه به فروش موفقیت آمیز تیوولی و استقبال سازمانها و مدیران شرکتها از خودروی تیوولی, محصولات شرکت رامک خودرو " نماینده انحصاری سانگ یانگ کره جنوبی" دیروز در همایش وزارت آموزش و پرورش در باشگاه فرهنگیان تهران واقع در میدان حر , تیوولی و نیو کوراندو به مدیران و وزیر محترم آموزش و پرورش توسط آقای ارسیا مرشدی معرفی شد.

در این همایش مدیران وزارت اموزش و پرورش استقبال بی نظیری از تیوولی داشتند. با تشکر از آقای ارسیا مرشدی برای ارسال این گزارش به سایت مرجع سانگ یانگ ایران.

مدیران شرکت هایی که تمایل به خرید تیوولی برای سازمان خود با شرایط  ویژه دارند لطفا اینجا کلیک نمایند.


رامک خودرو " نماینده انحصاری سانگ یانگ کره جنوبی " در نمایشگاه خودرو ارومیه حضور دارد و تیوولی سوگلی سانگ یانگ در روز اول این نمایشگاه با استقبال چشمگیری مواجه شد.


نمايشگاه بين المللی خودرو و قطعات اروميه:

تاریخ: سه شنبه 16 شهریور 1395 تا جمعه 19 شهریور 1395 

ساعات بازدید: 17 تا 23

محل برگزاری:محل دائمی نمایشگاه بین المللی ارومیه واقع در پارک جنگلی 

عاملیت برگزار کننده نمایشگاه: عاملیت های خودرویی مورد تایید ارومیه (احمدی شیخ سرمست) 
بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است،  حداکثر قدرت تیوولی  128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432  می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات 96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>