سانگ یانگ ایران موفق به دریافت جایزه عملکرد عالی در کیفیت خدمات در  دومین  کنفرانس خدمات جهانی سانگ یانگ موتور :

سانگ یانگ موتور دومین کنفرانس خدمات جهانی را  برای  بهبود کیفیت خدمات و رقابت در بازارهای جهانی با مدیران خدمات و قطعات نمایندگی های سراسر جهان برگزار کرد. اولین کنفرانس جهانی در سال 2013  با موضوع  راه اندازی شبکه خدمات و کیفیت خدمات و ارتباطات برگزار شد، در این میان، کنفرانس خدمات منطقه ای نیز هر ساله در مناطق مختلف از جمله آسیا، اروپا و جنوب امریکا برگزار شده است.

در این کنفرانس سه روزه که از تاریخ  26 اکتبر 2016  در مرکز آموزش شرکت سانگ یانگ واقع در آنسونگ کره برگزار شد، 70 مدیر خدمات و قطعات از 45 کشور (16 کشور اروپایی، 11 کشور آسیا و اقیانوسه، 10 کشور شرق میانه، 7 کشور از امریکا جنوبی و آفریقا) شرکت داشتند. از کشور ایران جناب آقای مهندس اشکان معتضد رئیس واحد مهندسی و کیفیت خدمات شرکت رامک یدک در این مراسم حضور داشتند.

در طول کنفرانس، شرکت کنندگان در کنفرانس در  سمینار و جلسات فردی حضور داشتند، به اشتراک گذاری سیاست و چشم اندازهای خدمات و بهبود کیفیت خدمات ، بهبود خرید و فروش قطعات ، و افزایش ارتباطات شبکه خدمات از موضوعات این کنفرانس بود.

در این میان جوایزی به کشورهای انگلستان، شیلی، اسپانیا، ایران، نیوزیلند، مراکش، ایتالیا، و پرو برای عملکرد عالی در کیفیت خدمات اهدا شد.

Han-Gyu Lim  ، رئیس بخش صادرات اعلام کرد، " کنفرانس خدمات جهانی برای به اشتراک گذاشتن و بحث در مورد ایده ها و افکار و بهبود کیفیت و خدمات برگزار شد و ما   تمام تلاش خود را در شبکه های ارتباطی برای رضایت مشتری و همچنین اقدام به فروش تهاجمی و بازاریابی انجام خواهیم داد."


جناب آقای مهندس اشکان معتضد (نفر دوم از سمت راست) رئیس واحد مهندسی و کیفیت خدمات شرکت رامک یدک در مراسم اهدای جوایز


بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است، حداکثر قدرت تیوولی 128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432 می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات99.900 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 123-120میلیون تومان میباشد. طبق آماری که از پرفروش ترین و محبوبترین خودروهای کره جنوبی در ماه آگوست 2016 منتشر شده است . سانگ یانگ تیوولی موفق به کسب رتبه دهم در بین تمام کلاس های خودروهای پرفروش و محبوب کره جنوبی و در بین کراس اوررها اولین و محبوبترین خودرو در کره جنوبی شد و چندی پیش نیز این خودرو به عنوان بهترین کراس اوور کره 2016, BEST DOMESTIC COMPACT SUV انتخاب شد. لازم به ذکر است در چند ماه اخیر، سانگ یانگ تیوولی فروش بسیار موفقی در بازار ایران داشته است و توانسته با اختلاف بسیار زیاد تمامی رقیبان خود را کنار زند. این موفقیت با گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ISQI  تکمیل تر شد در این گزارش که  برای اولین بار توسط ISQI منتشر شد رتبه بندی خودروها از لحاظ تعداد عیوب مشاهده شده در سه ماهه اول مالکیت خودروها بود که سانگ یانگ در میان کره ای ها دارای کمترین عیوب و هم تراز برندهای مطرح اروپایی در جایگاه ششم قرار گرفته است.دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندودفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.