رکورد فروش جهانی سانگ یانگ موتور

 فروش سانگ یانگ موتور در ماه نوامبر با رشد 21.5٪ به 12،415 واحد رسید .

فروش تجمعی شرکت در بازار داخلی بالاترین درصد رشد خود را با 45.3% در صنعت خودرو به لطف فروش تیوولی تجربه کرد.
سانگ یانگ موتور اعلام کرد که این شرکت در ماه نوامبر در مجموع 12,415 واحد در سال 2015  به فروش رسانده -  9,062 واحد در بازار داخلی و 3,353 صادرات. فروش ماه نوامبر 21.5٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافت و بالاترین رشد سالانه تا حد زیادی ناشی از فروش خوب تیوولی است.

فروش تجمعی این شرکت از ژانویه تا نوامبر سال 2015،  نسبت به مدت مشابه سال گذشته 1.2٪ افزایش یافته است. در بازار داخلی، فروش به بالاترین رشد در میان تولید کنندگان خودرو رسید.  فروش داخلی در ماه نوامبر 56.1٪ از سال گذشته، و به صورت تجمعی 45.3٪ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است .

مخصوصا، تیوولی، یک رکورد فروش بازار داخلی را از ماه ژانویه تا نوامبر با 40،000 واحد کسب کرد ، این بالاترین رکورد فروش در این مدت از یک مدل خودرو این شرکت است از زمانی که رکستون درسال 2002  تعداد 43.134 به فروش رسانده بود .

صادرات سانگ یانگ در ماه نوامبر نسبت به سال گذشته  38.6٪ افت داشت، با اینکه صادرات کلی امسال به لطف تیوولی دیزلی و  4WD  به بازار اروپا  70٪ افزایش یافته است. 

مدیر عامل شرکت سانگ یانگ موتور- Choi Johng-sik  -  اعلام کرد، " تیوولی با روند رو به رشد و صعودی مستمر در فروشش به برند شماره یک SUV  های کوچک تبدیل شده است " و افزود، "ما همچنان به رهبری بازار SUV های کوچک با تیوولی، و گسترش جهانی فروش با سیستم تولید کارآمد ادامه میدهیم. "دانلود طرح فروش جشنواره پاییزی فروش اقساطی محصولات سانگ یانگ
 استفاده از مطالب و عکسهای سایت با ذکر منبع ((سایت مرجع سانگ یانگ ایران)) مجاز می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمای داخلی و خارجی  360 درجه تیوولی روی بخشهای زیر کلیک کنید.

همه چیز درباره تیوولی    نمای خارجی 360 درجه تیوولی       
رزرو اینترنتی رایگان تیوولی نمای داخلی 360 درجه تیوولی
مقایسه تیوولی با خودروهای همکلاس رنگ بندی طرح اسپرت تیوولی
فیلم های تیوولی فیلم تست ایمنی و تصادف تیوولی
فیلم بررسی و تست درایو سانگ یانگ تیوولی + ترجمه
مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران  اینجا   کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران  اینجا   کلیک کنید.