رکورد فروش جهانی سانگ یانگ موتور

شرکت سانگ یانگ موتور اعلام کرد : مدل های تیوولی - تیوولی و تیوولی ایر (نام صادراتی XLV) – باعث افزایش فروش ماهانه این شرکت در ماه می تا 10.8٪ و فروش بیش از 13،000 واحد برای سه ماه متوالی شده است. در فروش داخلی نیز با روند صعودی به مدت پنج ماه متوالی تیوولی رکورد دار میباشد.

مدل های تیوولی - تیوولی و تیوولی ایر (نام صادراتی XLV) – 7545 واحد در سطح جهان به فروش رسانده و منجر به رشد فروش این شرکت شده است. فروش داخلی شرکت 49.4٪ و صادرات 71.8 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

در بازار داخلی، این شرکت با پنج ماه متوالی روند صعودی فروش با افزایش 18.5 درصد بیش از ماه مشابه سال گذشته را تجربه کرد. مدل های تیوولی بالاترین فروش ماهیانه را با 5490 واحد در ماه می از زمان آغاز فروش خود را داشته اند.

 

در بازار خارجی، صادرات برای دومین ماه متوالی با کمک مدل های تیوولی در اروپا 4000 واحد فروش داشته است. 

همچنین فروش جهانی تیوولی ایر (نام صادراتی XLV) پس از تست درایو موفق این خودرو در اسپانیا در جمع رسانه های جهانی برگزار شد آغاز شده است.

مدیر عامل شرکت سانگ یانگ موتور اعلام کرد "ما پنج ماه متوالی رشد در بازار داخلی و محبوبیت بسیار زیادی را با مدل های تیوولی شاهد بودیم. ما موضع خود را در بازار جهانی با ورود به بازارهای جدید و در حال ظهور از جمله در آمریکای مرکزی و جنوبی و همچنین بازار اروپا افزایش خواهیم داد. "بیشتر بدانید:

راهنمای کامل فارسی خودروی تیوولیمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>