رکورد فروش جهانی تیوولی


سانگ یانگ رکورد فروش ماهانه در هر دو بازار داخلی و خارجی را با تیوولی شکست.

مدیر عامل شرکت Choi Johng-sik ؛ اعلام کرد که این شرکت در مجموع 13،462 واحد در ماه آوریل سال 2016 به فروش رسانده است - 9133 واحد در فروش داخلی و 4329 در صادرات.

سانگ یانگ در سال 2016 بیشترین فروش ماهانه را در بازار داخلی و خارجی با 7.4٪ رشد نسبت به ماه مشابه سال گذشته داشته است و این به لطف فروش و استقبال بی نظیر تیوولی و تیوولی ایر (نام صادراتی XLV) می باشد همچنین بالاترین فروش ماهیانه با 7788 واحد از زمان آغاز فروش تیوولی را نیز در ماه آ وریل به خود اختصاص داد. 

با فروش موفق تیوولی در سطح جهانی با درصد رشد 35.5٪ ، فروش این شرکت برای چهارمین ماه متوالی در سال جاری افزایش یافته است و در بازار داخلی، با 12.3 درصد رشد نسبت به سال گذشته با بیش از 9000 واحد برای دومین ماه متوالی فروش تیوولی افزایش یافته است و تیوولی-ایر با 62.8٪ نسبت به ماه قبل به 2342 واحد افزایش یافته است .

رشد صادرات تیوولی از ژانویه تا آوریل 2016 (دی ماه 1394 تا فروردین 1395) به مقدار 103.4٪ نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده است .


سانگ یانگ تیوولی ایر برای اولین بار در نمایشگاه ژنو ماه مارس معرفی شد و انجام فعالیت های بازاریابی تهاجمی قبل از فروش جهانی خود را از ماه می و شرکت در نمایشگاههای مختلف اغاز خواهد کرد.
بیشتر بدانید:

مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>