رکستون G4 بهترین شاسی بلند دو دیفرانسیل 2018:

طبق گزارش مجله 4*4 Magazine Award 2018 سانگ یانگ رکستون G4 در بین  90 شرکت کننده و هفت دسته بندی مورد ارزیابی قرار گرفت و به عنوان بهترین آفرودر سال 2018 انتخاب شد. سانگ یانگ رکستون G4 امسال جایزه مجله بین المللی 4*4 را برای بهترین عملکرد در آفرود و جایزه مناسب ترین قیمت شاسی بلند آفرود را از آن خود کرد.


 بیش از 25 سال است که مجله معتبر 4*4 اقدام به بررسی  کارشناسانه و انتخاب بهترین خودروی سال در کلاس شاسی بلند ها و پیک آپ ها کرده است.  نویسنده و کارشناس این مجله اظهار داشت، رکستون G4 به واقع همگی ما را غافلگیر کرد. ترکیب کیت بدنه خوب، استایل، کاربردی بودن و کیفیت بالای مواد بکار رفته چیز کمی نیست که خیلی گذرا بدان پرداخته شود. 

 رکستون در حالی جایزه بهترین آفرودر را بدست آورد که شرکت کنندگانی مانند جیپ رانگلر JK و تویوتا لندکروز نیز در این تست سخت حضور داشتند. رقابت امسال برای جایزه اصلی، شدیدتر از گذشته بود. رقبایی نظیر لندروور دیسکاوری، واکسهال اینسیگنیا، تیپ Country Tourer  و اشکودا کودیاک . این لیست گویای این مطلب است، که رکستون برای شکست آنها  کار بزرگی انجام داده است!
 به گفته مدیر عامل سانگ یانگ موتور بریتانیا، برای خودرویی که کمتر از چهار ماه از معرفی آن می‌گذرد، چنین دستاوردی در برابر رقبایی که جایگاه خود را تثبیت کرده اند، به راستی  تاثیرگذار و  چشمگیر است.
شرکت سانگ یانگ علاقمند است تا در بازار انگلیس بعنوان  " لندروور کره ای " شناخته شود و رکستون توجیه خوبیست برای این مهم و باعث افتخار است که این روزها شاهد آن هستیم که سانگ یانگ یک برند شناخته شده با  کیفیت برای عموم است.
 نتیجه گیری الن کید روزنامه نگار و کارشناس مجله از زبان خودشان: امتیاز بارز محصولات سانگ یانگ فقط خوش قیمتی نیست. اعتماد بنفس بالایی در محصولات سانگ یانگ دیده می‌شود که حاکی از آن است که  آینده روشنی در انتظار شرکت و محصولات جدیدش است. رکستون مثال بارزی از آن است که هنوز همه چیز را در مورد آن  کشف نکردیم.

 پرچمدار محصولات سانگ یانگ، رکستون G4 4WD، پائیز امسال در بریتانیا رونمایی شد که از هر زاویه ای به آن نگاه می‌کنید یک محصول تمام  حرفه ای است. حرفه ای در ظاهر، کیفیت، ایمنی و بکار گیری تکنولوژی روز که با حضور خود استاندارد هایی را جابجا کرد. رکستون G4 یک شاسی بلند بزرگ در سگمنت D/E می‌باشد که فضای داخلی آن به سرنشینان، پرستیژ می‌دهد تا در رفاه و امنیت کامل از رانندگی لذت ببرند و با رکستون به معنای واقعی  زندگی کنند.

  رکستون G4 بزودی توسط نماینده انحصاری و رسمی محصولات  سانگ یانگ در ایران عرضه خواهد شد و همه علاقه مندان به خودروهای شاسی بلند، منتظر رویدادی جدید و معرفی محصولی شگرف از گروه صنعتی رامک خودرو هستند.


 آپشن های خودروی رکستون G4 هنوز به طور رسمی از سوی رامک خودرو نماینده انحصاری سانگ یانگ  اعلام نشده است  .

مقایسه با سانتافه
مقایسه با پرادو
رکستون G4  در یک نگاه
مزایای خرید اینترنتی
سامانه پیش ثبت نام رکستون G4
رکستون G4
فیلم های رکستون G4
نمای خارجی رکستون G4
نمای داخلی رکستونG4

مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی