نمایشگاه خودرو پاریس 2016

رونمایی سانگ یانگ رکستون جدید در نمایشگاه خودرو پاریس 2016:

سانگ یانگ از LIV-2 خودروی مفهومی در نمایشگاه بین المللی خودرو پاریس 2016 رونمایی کرد. خودروی نهایی و توسعه یافته با نام Y400 و به عنوان پایه ای برای رکستون نسل جدید می باشد این خودرو در مقایسه با خودروی مفهومی LIV-1، دارای طراحی کاملتری می باشد.
مدیر عامل شرکت سانگ یانگ اعلام کرد که این شرکت در حال گسترش فروش خود در بازارهای اروپایی با رونمایی از نسخه نهایی خودروی Y400 میباشد. در کنفرانس مطبوعاتی 29 سپتامبر 2016 ،سانگ یانگ برای اولین بار خودروی Y400 نسخه نهایی خودروی مفهومی LIV-2 را به همراه نمایش شش مدل خودروی اصلی خود از جمله تیوولی و کوراندو رونمایی کرد . LIV-2، مخفف کلمات (Limitless Interface Vehicle) می باشد.


مدیر عامل شرکت سانگ یانگ، در سخنرانی خود، " Y400 را به عنوان گل سرسبد SUVهای سانگ یانگ، بسیار قوی با ایمنی پیشرفته و با حس تجربه رانندگی یک لیموزین لوکس معرفی کرد." و افزود ، Y400 بهترین انتخاب برای مشتریای که به دنبال عملکرد رانندگی پویا و ایمن هستند خواهد بود.این خودرو دارای بدنه قوی و سیستم چهار چرخ ویژه سانگ یانگ، با یک رابط هوشمند که ارتباط فعال بین راننده و خودرو را تسهیل می کند مجهز شده است.


LIV-2 با "پتانسیل بی حد و حصر" و "شادی بی حد و حصرش ، راحتی، ایمنی و تجربه رانندگی یک لیموزین لوکس با فضای فراوان در ردیف دوم صندلی ها را ارائه می دهد. طراحی بیرونی از تصویر با شکوه، کاریزماتیک، و با وقار طبیعت. الهام گرفته شده و این SUV مانند یک اثر هنری مدرن است.خلاصه ی طراحی LIV-2 ایجاد یک تصویر لوکس و مدرن و فن آوری های ارتباطی پیشرفته در داخل ، فضای داخلی ایمن با چرمی روشن ، زیبا و براق ، پانل سیاه و سفید پیانو ارائه یک محیط مدرن و هماهنگ و ماهرانه بوده است.


یک سیستم ارتباطی یکپارچه با سه صفحه نمایش - مانیتور 9.2 اینچی در مرکز و مانیتور 10.1 اینچی در هر پشت سری صندلی برای سرنشینان عقب ، Wi-Fi برای دستگاه ها، کاربردی برای اپل و آندروید ، همه این سیستمها می توانند از کنسول وسط ردیف دوم کنترل شوند ،امکان دسترسی به سیستم سرگرمی از طریق پنل کنترل لمسی با صدایی فراگیر و با کیفیت و همچنین استفاده بدون محدودیت از تلفن های هوشمند با هدست و شارژ گوشی از امکانات دیگر این خودرو می باشد.


سانگ یانگ LIV-2 دارای فن آوری های ارتباطی و سیستم های ایمنی از جمله نه کیسه هوا شامل جلو، جانبی، پرده ای و زانویی راننده، سیستم کمک راننده پیشرفته سیستم ترمز اضطراری اتوماتیک، (AEBS)، هشدار خروج از خط ، تشخیص نقطه کور ، سیستم کمکی نگهدارنده مسیر ،سیستم کمکی نور بالا مجهز است.

مدیر عامل شرکت سانگ یانگ اعلام کرد . “ LIV-2 نمایانگر رویکرد لوکس ما به مفهوم SUV می باشد، در حالی که با استفاده از فن آوری های پیشرفته و سطح بالایی از ایمنی. مطمئن هستیم که این مدل نقطه عطفی دیگر، با نام تجاری شرکت سانگ یانگ برای گروه های مشتری و بازارهای بین المللی خواهد بود "سانگ یانگ در مورد موتور این خودرو ، اعلام کرده که دارای یک موتور 2.2 لیتری دیزلی که 179 اسب بخار قدرت و گشتاور 420 نیوتن بر مترمی باشد و قدرت موتور توربوشارژ بنزینی 2.0 لیتری با 223 اسب بخار و گشتاور350 نیوتن بر متر است . گیربکس این خودرو با همکاری شرکت مرسدس بنز گیربکس هفت سرعته اتوماتیک و یا شش سرعته دستی می باشد . که در سال 2018 گیربکس 8 سرعته جایگزین آنها خواهد شد.