رشد فروش جهانی سانگ یانگ با مدل های به روز 

سئول، کره جنوبی، 4 اکتبر 2016: سانگ یانگ  (مدیر عامل شرکت سانگ یانگ آقای Choi Johng-sik ، اعلام کرد که این شرکت در مجموع 12،144 واحد در ماه سپتامبر سال 2016 بفروش رسانده است - 8011 واحد فروش داخلی و 4133 صادرات.

فروش ماه سپتامبر سانگ یانگ به لطف روند صعودی فروش مدل های تیوولی و  تیوولی ایر (نام صادراتی  XLV)(لانگ تیوولی) با 5.7% سالانه  و 7.5% در مجموع رشد داشته است.شرکت سانگ یانگ موتور اخیرا چند آپشن کمکی پیشرفته ایمنی از جمله آپشن سیستم کمک راننده پیشرفته (ADAS) ، آپشن سیستم ترمز اضطراری اتوماتیک  (AEB) ، آپشن سیستم کمکی نگهدارنده مسیر (LKAS) و آپشن سیستم کمکی نور بالا(HBA)، بهمدلهای تیوولی 2017  اضافه کرده است.

همچنین سانگ یانگ با رونمایی از مدل شاسی بلند LIV-2 در نمایشگاه بین المللی خودرو پاریس 2016  که خودروی نهایی و توسعه یافته با کد Y400به عنوان پایه ای برای رکستون نسل جدید و با قصد عرضه در سال 2017 در حال رشد و  گسترش سهم بازار خود در اروپا می باشد.

مدیر عامل شرکت سانگ یانگ آقای Choi Johng-sik  اعلام کرد سانگ یانگ رشد بالا در فروش داخلی و صادرات را  به لطف مدلهای جدید و به روز مانند اکتیون اسپرت ، رودیوس  و  تیوولی به ثبت رسانده " و افزود: "ما فروش جهانی را با به روز رسانی مدل های اصلی شرکت افزایش خواهیم داد."


لیست قیمت تیوولی
 

بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است،  حداکثر قدرت تیوولی  128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432  می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات 96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>