راهنمای شماره گذاری محصولات سانگ یانگ کره جنوبی:

خریدار گرامی:

  ضمن عرض تبریک پیوستن شما به خانواده رامک خودرو و سپاس از حسن انتخاب محصولات شرکت سانگ یانگ ، احتراماً مدارک مورد نیاز جهت انجام امور شماره گذاری به حضورتان معرفی می گردد:


اسناد و مدارک مورد نیاز در زمان حضورخریدار محترم در مرکز شماره گذاری:

1- اسناد و مدارک مربوطه به خودرو که توسط شرکت رامک خودرو صادر شده است:

- دو نسخه کاردکس (فاکتور فروش)  / برای خودروهای در رهن یا مالک و مستاجری، یک نسخه صادر می گردد.
- گواهینامه گمرکی
- کپی پروانه گمرکی 
- بیمه نامه ی شخص ثالث

2- مدارک لازم در زمان مراجعه به مرکز شماره گذاری:

- حضورمالک یانماینده قانونی وی به همراه خودرو در مرکز شماره گذاری
- اصل شناسنامه
- اصل کارت ملی 
- موارد ذکر شده در بند 1 فوق الذکر.
- پرداخت مبلغ تعرفه بابت هزینه فلز پلاک و هزینه ی ارسال بسته ی پستی با کارت بانکی شماره گذاری (توسط خریدار)

- اشخاص حقوقی (شامل شرکتها و ارگانها) باید کپی روزنامه رسمی و آخرین تغیرات خود را به همراه اصل معرفی نامه نماینده شرکت به مرکز شماره گذاری ارائه نمایند و وکالت نامه محضری.

 
* توجه:
قابل ذکر است صاحب خودرو حتماً باید اصل شناسنامه و کارت ملی خود را همراه داشته باشد. در صورتی که وکیل مالک خودرو برای انجام امور شماره گذاری مراجعه نماید لازم است علاوه بر همراه داشتن مدارک مالک اصلی، شناسنامه و کارت ملی و اصل و وکالت نامه  خود را همراه داشته باشد.

3- مدارک لازم برای احراز محل سکونت و اخذ پلاک تهران ( اشخاص حقیقی / حقوقی ):

الف) اصل سند مالکیت (سند ملکی منزل به نام مالک یا خانواده درجه یک  که با نشانی سندکاردکس مطابقت داشته یاشد)
 ب) اصل قبوض آب، برق و یا گاز به همراه دفترچه تامین اجتماعی که با نشانی قید شده در کاردکس خودرو مطابقت داشته باشد.

* توجه:
در صورت نداشتن سند مالکیت لازم است تا اجاره نامه ی محضری یا اجاره نامه هولگرام با کد رهگیری محل سکونت مالک خودرو ارائه گردد.

در صورتی که قبلاً پلاک فکی در سیستم شماره گذاری داشته باشید، اگر2 سال از زمان فک آن گذشته باشد بعلت قیچی شدن آن پلاک، باید نسبت به ساخت مجدد پلاک در مرکز شماره گذاری اقدام نماید، در صورتی که کمتر 2 سال از فک پلاک شما گذشته باشد بعد از انجام کلیه امور مربوطه لازم است به مرکزی که پلاک قبلی شما در  آن جا نگهداری می گردد، مراجعه نمایید.

توجه مهم:
1- شرکت رامک خودرو به علت تراکم کاری جاری شدیداً توصیه می کند مالک محترم خودرو به دقت مدارک فوق الذکر را تهیه و در اولین سـاعات کاری یعنی 8 صبح در مرکز شماره گذاری حـضور داشته باشد. مسئولیت عدم رعایت موارد اشاره شده صرفاً بعهده ی خریدار گرامی می باشد.

2- مشتریانی که محل پلاک آنها  شهر تهران می باشد، بعد از گرفتن اسناد در صورت داشتن هرگونه سوالی قبل از مراجعه به شماره گذاری جهت کلیه امور شماره گذاری خودرو با شماره تلفن های 09195004932  (آقای پورکریمی) تماس حاصل فرمایند.

3- در صورت هرگونه تغییر در مدارک یا اسناد مورد نیاز جهت شماره گذاری و یا ...  از طریق سایت مرجع سانگ یانگ اعلام خواهد شد.

 
تصاویر امروز مربوط به اسفند 1394 در مرکز شماره گذاری چیتگر میباشد. که دوست عزیزمان " آقای آریا عظیمی پناه" برای سایت مرجع سانگ یانگ ایران ارسال کرده اند.