دو خودروی مفهومی جدید سانگ یانگ:خودروی مفهومی سانگ یانگ XLV

SsangYong XLV   

پس از فروش موفقیت آمیز تیوولی، سانگ یانگ خودروی XLV که نسبت به تیوولی فعلی بزرگتر است را در نمایشگاه ژنو معرفی میکند. این خودرو به عنوان خودروی مفهومی XLV Air  در نمایشگاه خودروی فرانکفورت IAA در سال گذشته معرفی شد، و پس از بازخورد بسیار مطلوب سانگ یانگ تصمیم گرفته این خودرو را به تولید برساند.

پلت فرم مشترک با تیوولی ،  فاصله ی دو محور  mm2600 ، افزایش  mm 235  طول خودرو  نسبت به حالت استاندارد، اضافه شدن ظرفیت بار به 720 لیتر مکعب ، استاندارد آلایندگی یورو 6 با موتور  1.6 بنزینی یا دیزلی ، و 6 دنده دستی یا 6  اتومات Aisin  به صورت ، 2wd یا 4wd از ویژگی های XLV می باشد.

خودروی توسعه یافته مفهومی    SIV-2

SsangYong SIV-2

به علاوه XLV  همچنین سانگ یانگ از  SIV-2  (خودرو مفهومی هیبریدی) که به عنوان ادامه ی از خودروی مفهومی  SIV-1 که در ژنو در سال 2013 معرفی شد را عرضه میکند. سانگ یانگ SIV-2  آمیزه ای از "قدرت، کارایی و زیبایی" خواهد بود.

پیشرانه هیبریدی SIV-2  شامل یک موتور بنزینی 1.5 لیتری توربو شارژر همراه با یک موتور الکتریکی کوچک 10 کیلوواتی و یک مجموعه باتری   لیتیوم یون 500Wh است که برای یک رانندگی آرام و کارآمد با کاهش میزان مصرف سوخت و سطح آلایندگی پایین بهینه سازی شده است.

در ساخت این خودرو از مواد سبک استفاده شده و با مرکز ثقل نزدیک به زمین  و سیستم شاسی و سیستم تعلیق تازه ای  با انتقال قدرت و راندمان بالا همانند HEV ،   PHEVو EV   .

SIV-2   با طراحی ویژه اهمیت زیادی برای برند سانگ یانگ دارد و  به اثبات نام تجاری سانگ یانگ کمک خواهد کرد. اطلاعات بیشتر در مورد این خودرو هم زمان با رونمایی آن در ژنو منتشر شود پیش بینی میشود این خودرو در سال 2018 وارد بازارهای فروش شود.