دوره های آموزش فنی و تخصصی در گروه صنعتی رامک خودرو

نظر به چشم انداز شرکت رامک یدک برای ایجاد ساختاری نمونه و متعالی در  حوزه تامین قطعات و ارائه خدمات پس از فروش ، لازم است تا دانش تخصصی نیروهای انسانی شرکت و عاملیت های مجاز بیش از پیش ارتقاء یابد.

لذا به منظور جامه عمل پوشاندن به کلیه طرح ها و اهداف مرتبط با کسب رضایتمندی مشتریان در سطوح بسیار عالی و همچنین تربیت نیروهای انسانی متعهد و متخصص در بخش های مرتبط با حوزه خدمات پس از فروش و قطعات خودرو ، برگزاری منظم دوره های آموزشی  فنی و تخصصی در  سال جاری و  همچنین سال 1395 ، از اولویت های  بسیار مهم اعلام شده از سوی مدیریت محترم عامل شرکت رامک یدک، "جناب آقای دکتر ولی پور" تعیین شده است که به منظور نیل به این هدف و تامین رضایت و خشنودی مشتریان محترم و همچنین بهبود سطح خدمات ،  اولین دوره فنی تخصصی مرتبط با خودروهای تیوولی و نیوکوراندو  و همچنین دوره مبانی موتور احتراق داخلی طی 3 روز  از تاریخ 94/09/30 لغایت 94/10/02  برای پرسنل فنی شرکت و عاملیت های مجاز برگزار گردید. 

همچنین در دوره یک روزه ای با عنوان شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش (بازنگری 4) که در مورخ 94/09/28  از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) برگزار گردید، کلیه مدیران عاملیت های مجاز مدعو و همچنین برخی پرسنل گروه صنعتی رامک خودرو در این دوره حضور به هم رساندند . 

در ضمن در مورخ 94/09/29 دوره ای با عنوان  مدیریت بر وظایف توسط شرکت ISQI به طور داخلی برای هر یک از مسوولان واحد های خدمات پس از فروش و تامین  قطعات شرکت رامک یدک برگزار گردید. با توجه به برنامه شش ماهه دوم واحد آموزش فنی شرکت رامک یدک به عنوان مجری برگزاری دوره های آموزش فنی و تخصصی در گروه صنعتی رامک خودرو ، دوره های تخصصی مرتبط با خودروهای تحت پوشش این شرکت طی دو ماه آتی مجدداً برگزار خواهد شد.
  

تشکر ویژه از آقای مهندس "اشکان معتضد" واحد آموزش فنی شرکت رامک یدک که این گزارش را برای سایت مرجع سانگ یانگ ایران ارسال کرده اند .


برای ورود به بخش خدمات پس از فروش سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

<<  برای مشاهده روی عکس هر یک از شبکه های اجتماعی کلیک کنید .>>
 


جهت عضویت در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران  اینجا   کلیک کنید.
جهت عضویت در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران  اینجا   کلیک کنید.