دفترچه گارانتی خودروهای سانگ یانگ:

ضمن قدردانی و سپاس از شما مشتریان گرانقدرگروه صنعتی رامک خودرو ، به استحضار می رساند این دفترچه به منظور آگاهی مالکان محترم خودروهای تحت پوشش گارانتی شرکت رامک یدک تدوین شده است. این دفترچه شامل اطلاعاتی از موارد تحت پوشش گارانتی شرکت سازنده خودرو و شرکت رامک یدک به عنوان متولی ارائه خدمات و تامین کننده قطعات خودروهای تحت پوشش گروه صنعتی رامک خودرو می باشد. در واقع شرکت رامک یدک ارائه خدمات گارانتی به خودروی شما را از طریق عاملیت های مجاز خود انجام می دهد. در این دفترچه تلاش شده است به مواردی که به خروج خودرو از پوشش گارانتی و همچنین مواردی که تحت پوشش گارانتی شرکت رامک یدک قرار ندارد اشاراتی گردد. این دفترچه تضمین شرکت رامک یدک به مالک خودرو در بهره مندی از خدمات گارانتی در بخش های قطعات و خدمات پس از فروش می باشد. بدین منظور توصیه می نماییم مالک محترم پس از دریافت این دفترچه از بخش کاردکس واحد فروش شرکت رامک خودرو، نسبت به مطالعه دقیق دفترچه و اطلاع از جزییات مفاد مندرج در دفترچه اقدام نماید. همچنین به منظور برخورداری از شرایط گارانتی شرکت رامک یدک و همچنین شرکت سازنده خودرو لازم است تا کلیه سرویس های ادواری خودرو به طور دقیق و منظم در عاملیت های مجاز شرکت رامک یدک انجام گردد. بدیهی است عدم انجام سرویس های ادواری و یا تعمیرات خودرو در دوره گارانتی موجب لغو گارانتی خودرو خواهد شد. بدین منظور توصیه می گردد مالکان محترم خودرو از کلیه مفاد و مندرجات این دفترچه تبعیت نمایند.

از آنجایی که گارانتی خودروی شما بر اساس خط مش های گارانتی شرکت سازنده خودرو، شرکت رامک یدک، شرایط بومی و جغرافیایی کشور و قراردادهای فی مابین شرکت سازنده و گروه صنعتی رامک خودرو تنظیم شده است، لذا موکداً متذکر می گردد که گارانتی شرکت سازنده در سایر کشورها ملاک بررسی بخش گارانتی واحد مهندسی و کیفیت خدمات شرکت رامک یدک نخواهد بود و بخش مربوطه بر اساس خط مش های گارانتی رامک یدک و سازنده خودرو در خصوص تعمیرات تحت پوشش گارانتی اعمال نظر خواهد نمود. همچنین گارانتی صادر شده برای خودروی شما صرفاً در محدوده جغرافیاییکشور ایران معتبر می باشد. به منظور اطلاع از فهرست اقدامات لازم در سرویس های دوره ای حتما جدول سرویس های ادواری در فصل سرویس و نگهداری خودرو در کتاب راهنمای مالک را مطالعه فرمایید.
از آنجایی که انجام هر گونه تعمیر و یا تغییر در سیستم های برقی و مکانیکی و یا نصب آپشن های متفرقه توسط افراد غیرمتخصص و یا تعمیرگاه های غیر مجاز می تواند به بروز خسارات جبران ناپذیر مالی و جانی منجر شود، توصیه می گردد به منظور بهره مندی از خدمات گارانتی شرکت رامک یدک و همچنین جلوگیری از ابطال گارانتی خودرو، کلیه امور سرویس و نگهداری و همچنین تعمیرات خودرو در طول دوره گارانتی در عاملیت های مجاز رامک یدک صورت پذیرد. لازم به ذکر است از آنجایی که شرایط عملکرد خودرو در هر منطقه جغرافیایی و اقلیمی متفاوت خواهد بود لذا صرفا و فقط اطلاعات مندرج در کتاب راهنمای فارسی خودرو از جمله سرویس های ادواری ملاک مراجعه مالک خودرو به عاملیت های مجاز رامک یدک می باشد.

دفترچه شامل :
  • پیشگفتار
  • مشخصات شناسایی خودرو
  • شرح لغات و اصطلاحات
  • گارانتی های محدود
  • مواردی که تحت پوشش گارانتی قرار دارند
  • برخی موارد که تحت پوشش گارانتی قرار نمی گیرند
  • موارد بازدید در سرویس اولیه


برای دریافت  دفترچه گارانتی  کلیک کنید.


با تشکر و قدردانی ویژه از جناب آقای مهندس " اشکان معتضد" رئیس واحد مهندسی و کیفیت خدمات شرکت رامک یدک بابت تدوین و قرار دادن این دفترچه در اختیار  سایت مرجع سانگ یانگ ایران،

لازم به ذکر است  رامک یدک در دومین کنفرانس خدمات جهانی سانگ یانگ موتور که  برای بهبود کیفیت خدمات و رقابت در بازارهای جهانی با مدیران خدمات و قطعات نمایندگی های سراسر جهان برگزار شد موفق به کسب جایزه ویژه  عملکرد عالی در کیفیت خدمات شد.
در این مراسم جناب آقای مهندس اشکان معتضد رئیس واحد مهندسی و کیفیت خدمات شرکت رامک یدک  حضور داشته و سخنرانی کرده اند . به زودی گزارشی از این مراسم و سخنرانی ایشان در سایت مرجع سانگ یانگ ایران قرار میگیرد.مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.