کتاب راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو :

کتاب راهنمای خودروی نیوکوراندو توسط واحد آموزش فنی شرکت رامک یدک و با ترجمه و ویرایش آقای مهندس "اشکان معتضد" آماده شده است .
 برای راحتی دسترسی شما عزیزان در سایت مرجع سانگ یانگ ایران در بخش مقالات سایت و همچنین بخش خدمات پس از فروش قسمت مقالات فنی قرار میگیرد. 
این راهنما در 14 فصل و حدود 340 صفحه تهیه و تنظیم شده است که به دلیل حجم بالای آن به ترتیب تمام بخش های آن در سایت قرار میگیرد.

فهرست کلی این راهنما شامل موارد زیر است .

فهرست کلی کتاب راهنمای خودروی نیوکوراندو  :

برای دانلود و مشاهده بخش های قبلی میتوانید روی عنوان هر بخش کلیک کنید: برای دانلود کامل کتاب راهنمای فارسی نیوکوراندو با حجم 13 مگابایت روی متن "korando book.pdf "  در پایین صفحه قسمت پیوست ها کلیک کنید.

با امکان کلیک روی فهرست مطالب هر بخش و لینک به فصل مربوطه .
دانلود بخش 0 : اطلاعات عمومی
دانلود بخش 1 : اقدامات احتیاطی و ایمنی
دانلود بخش 2 : کلید و کلید ریموت دار
دانلود بخش 3 : بازکردن و بستن درب ها
دانلود بخش 4 : كلیدهای داخلی خودرو
دانلود بخش 5 : صفحه نمایش (کیلومتر شمار)
دانلود بخش 6 : گیربکس و ترمز
دانلود بخش 7 : صندلی ها
دانلود بخش 8 : کمربند ایمنی و کیسه هوا
دانلود بخش 9 : سیستم گرمایش، تهویه مطبوع و تصفیه هوا
دانلود بخش 10 : امکانات رفاهی خودرو
دانلود بخش 11 : اقدامات لازم در شرایط اضطراری
دانلود بخش 12 : سرویس و نگهداری
دانلود بخش 13: چراغ هابرای دانلود و مشاهده  فایل ضمیمه بخش 5 روی متن زیر کلیک کنید.
                


نیو کوراندو , نهایت کارایی در اوج زیبایی:

طراحی داخل خودرو نیوکوراندو حس خودروی  را به شما می دهد که تاکنون با هیچ خودروی SUV تجربه نکرده اید. ظاهر تهاجمی در جلو تداعی کننده حس ماجرا جویانه در طراحی خودرو نیوکوراندو می باشد.
خودروی نیو کوراندو در دو تیپ پرمیوم (فول) و اپتیموم در ایران عرضه می گردد. این خودرو دارای موتور 4 سیلندر با حجم 2000 سی سی و قدرت 150 اسب بخار می باشد. جعبه دنده این خودرو 6 سرعته تیپ ترونیک با قابلیت تغییر دنده از روی فرمان و قربیلک سردنده می باشد. دو دیفرانسیل هوشمند Active AWD می باشد. از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به شیشه های برقی ٬ فرمان هیدرولیک با تنظیم ارتفاع٬ برف پاک کن مجهز به سیستم یخ زدا٬ اکو کنترل کروز٬ آینه هوشمند ٬ مجهز به سیستم نویگیشن ٬ تهویه مطبوع اتوماتیک با کنترل رطوبت و کیفیت هوا٬ آینه های جانبی تاشو برقی به همراه گرمکن٬ سان روف برقی٬ صندلی راننده برقی 8 حالت و سرنشین جلو 4 حالت برقی٬ گرم کن صندلی های ردیف جلو٬ تنظیم اتوماتیک روشنایی چراغ های جلو٬ رینگ 17 اینچ و امکانات ایمنی مانند :8 ایربگ٬ مجهز به سیستم ترمز ضد قفل (ABS) سیستم تقسیم نیروی الکترونیکی ترمز (EBD)، سیستم کنترل پایداری (ESP)، سیستم ضد واژگونی (ARP)، سیستم کنترل سرعت خودرو در سرپایینی (HDC) ٬ سیستم ضد سرقت خودرو و ریموت کنترل و IsoFix ... می باشد.
 
مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>


 برای دانلود کامل کتاب راهنمای فارسی نیوکوراندو با حجم  13 مگابایت روی متن "korando book.pdf "  در قسمت پیوست ها کلیک کنید.

با امکان کلیک روی فهرست مطالب هر بخش و لینک به فصل مربوطه .

با تشکر از واحد آموزش فنی شرکت رامک یدک - آقای مهندس "اشکان معتضد"