دفترچه راهنمای فارسی محصولات سانگ یانگ

ضمن قدردانی و سپاس از مشتریان محترم گروه صنعتی رامک خودرو ، به استحضار می رساند تدوین کتاب حاضر با هدف اطلاع رسانی و آگاهی مالکان محترم خودروی تیوولی از دستورالعمل های سرویس و نگهداری این خودرو و همچنین نحوه کارکرد دستگاه ها، امکانات ایمنی و کلیه بخش های آن صورت پذیرفته است. در این راستا توصیه می نماییم به منظور بهره مندی بیشتر ار رانندگی، امکانات رفاهی و ایمنی و همچنین آگاهی از مشخصات فنی خودروی خود، حتماً این کتاب را به خوبی مطالعه نمایید تا در استفاده از امکانات و تجهیزات خودرو به خوبی مسلط باشید. لازم است دقت نمایید که کاربری صحیح هر یک از بخش های خودرو تاثیر مستقیمی در راندمان، عملکرد و عمر مفید قطعات خودرو خواهد داشت.

جهت انجام تعمیرات و امور سرویس و نگهداری خودرو موکداً توصیه می گردد تا به عاملیت های مجاز رامک یدک در سراسر کشور مراجعه و از تعمیر خودرو در تعمیرگاه های غیرمجاز جداً خودداری فرمایید. به خاطر داشته باشید که پرسنل فنی عاملیت های مجاز رامک یدک با خودروی شما آشنایی کامل دارند و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا نقص فنی در خودرو، این مشکل توسط متخصصان و پرسنل متخصص عاملیت های مجاز سراسر کشور به روش صحیح و در زمانی کوتاه رفع خواهد شد. از آنجایی که انجام هر گونه تعمیر و یا تغییر در سیستم های برقی و مکانیکی و یا نصب آپشن های متفرقه توسط افراد غیرمتخصص و یا تعمیرگاه های غیر مجاز در خودرو می تواند به بروز خسارات جبران ناپذیر مالی و جانی منجر شود، لذا توصیه می گردد به منظور بهره مندی از خدمات گارانتی شرکت رامک یدک و همچنین جلوگیری از ابطال گارانتی خودرو، کلیه امور سرویس و نگهداری و همچنین تعمیرات خودرو را در عاملیت های مجاز رامک یدک انجام دهید. لازم به ذکر است از آنجایی که در تدوین و نگارش اطلاعات مندرج در این کتاب راهنما، تناسب میان شرایط رانندگی و کارکرد خودرو و همچنین انجام سرویس های ادواری متناسب با شرایط اقلیمی و جغرافیایی ایران درنظر گرفته شده است، لذا صرفاً اطلاعات مندرج در کتاب راهنمای فارسی مورد تایید شرکت رامک یدک می باشد.


 برای دانلود دفترچه راهنما روی نام خودروی مورد نظر در ذیل کلیک کنید.با امکان کلیک روی فهرست مطالب هر بخش و لینک به فصل مربوطه .


دانلود فایل ضمیمه بخش 5  "مفهوم 60 علامت در صفحه کیلومتر شمار (پشت آمپر) خودروها"


با تشکر و قدردانی ویژه از جناب آقای مهندس " اشکان معتضد" رئیس واحد مهندسی و کیفیت خدمات شرکت رامک یدک بابت تدوین و قرار دادن ویرایش دوم دفترچه راهنمای خودروهای سانگ یانگ در اختیار  سایت مرجع سانگ یانگ ایران  برای راحتی دسترسی شما عزیزان این دفترچه راهنما در بخش مقالات سایت و همچنین بخش خدمات پس از فروش قسمت مقالات فنی قرار میگیرد. مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>