حضور سانگ یانگ در جوامع ورزشی اروپا :

مدیر عامل شرکت سانگ یانگ آقای Choi Johng-sik  ؛ اعلام کرد که این شرکت با حمایت از رویداد های ورزشی محلی و تیم های ورزشی اروپا در حال تقویت نام تجاری خود و تسریع فعالیت های بازاریابی ورزشی در اروپا است.

سانگ یانگ انگلستان به تازگی اسپانسر رویداد سیلورستون کلاسیک که سالانه در انگلستان با  100،000 بازدید کننده برگزار می شود با حضور 60 خودرو از جمله تیوولی و کوراندو شد.

سیلورستون کلاسیک ( برگزار کننده بزرگترین جشنواره مسابقه خودروهای کلاسیک جهان) با برنامه های مختلفی از جمله نمایشگاه خودروهای کلاسیک و مدل های خاص، مسابقه ماشین های کلاسیک، و شهربازی برای کودکان از بزرگترین رویدادهای ورزشی انگلستان میباشد . که امسال به بهانه 50 امین سالگرد پیروزی تیم فوتبال انگلستان بر آلمان در فينال جام جهانی 1996  در عملی خیرخواهانه برای حمایت از بیماران سرطانی مسابقه ای  را با حضور شش تیوولی برگزار کرد. برای مشاهده جزئیات و عکسهای این مسابقه 

علاوه بر این، شرکت سانگ یانگ انگلستان حامی پیراهن های باشگاه لوتون تاون  FC، یک باشگاه حرفه ای فوتبال در لیگ دو، فوتبال انگلیس شد. پیراهن های این تیم فوتبال در طول فصل با آرم تجاری سانگ یانگ و نام XLV خواهد بود. سانگ یانگ انگلیس با قراردادی دو ساله با شرکت پوما تامین لباس های ورزشی مدرسه فوتبال لوتون تاون (Loton Town ) را تا سال 2018 برعهده گرفت. برای مشاهده جزئیات و عکسهای این خبر اینجا کلیک کنید.


علاوه بر این، شرکت سانگ یانگ انگلستان حامی پیراهن های باشگاه لوتون تاون  FC، یک باشگاه حرفه ای فوتبال در لیگ دو، فوتبال انگلیس شد. پیراهن های این تیم فوتبال در طول فصل با آرم تجاری سانگ یانگ و نام XLV خواهد بود. سانگ یانگ انگلیس با قراردادی دو ساله با شرکت پوما تامین لباس های ورزشی مدرسه فوتبال لوتون تاون (Loton Town ) را تا سال 2018 برعهده گرفت. برای مشاهده جزئیات و عکسهای این خبر 


همچنین، شرکت سانگ یانگ ایتالیا همکاری خود را با باشگاه فوتبال سمپدوریا از تیم های سری آ فوتبال ایتالیا در طول فصل 2016-2017 اعلام کرد و سانگ یانگ سوئیس حامی مسابقات دوچرخه سواری جهانی شد . شرکت سانگ یانگ در حال انجام  فعالیت های بازاریابی ورزشی مطابق با تصویر عملی و فعال خودروهای شاسی بلندش در جامعه ورزشی می باشد.

مدیر عامل شرکت سانگ یانگ آقای Choi Johng-sik  ؛ اعلام کرد : "پس از فروش موفقیت آمیز مدل های تیوولیتیوولی و  تیوولی ایر (نام صادراتی  تیوولی XLV) (لانگ تیوولی ) ، سانگ یانگ با تقویت فعالیت های بازاریابی محلی مانند تبلیغات تلویزیونی، کمپین های تجاری و رویدادهای ورزشی به دنبال بهبود نام برند و گسترش فروش و تحکیم موقعیت خود به عنوان SUV  ساز جهانی است."

تیوولی پرفروش ترین و محبوبترین کراس اورر کره جنوبی:
لازم به ذکر است طبق آماری که از پرفروش ترین و محبوبترین خودروهای کره جنوبی در ماه آگوست 2016 منتشر شده است . سانگ یانگ تیوولی موفق به کسب رتبه دهم در بین تمام کلاس های خودروهای پرفروش و محبوب کره جنوبی و در بین کراس اوررها اولین و محبوبترین خودرو در کره جنوبی شد و چندی پیش نیز این خودرو به عنوان بهترین کراس اوور کره 2016, BEST DOMESTIC COMPACT SUV انتخاب شد. در چند ماه اخیر، سانگ یانگ تیوولی فروش بسیار موفقی در بازار ایران داشته است و توانسته با اختلاف بسیار زیاد تمامی رقیبان خود را کنار زند. این موفقیت با گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ISQI  تکمیل تر شد در این گزارش که  برای اولین بار توسط ISQI منتشر شد رتبه بندی خودروها از لحاظ تعداد عیوب مشاهده شده در سه ماهه اول مالکیت خودروها بود که سانگ یانگ در میان کره ای ها دارای کمترین عیوب و هم تراز برندهای مطرح اروپایی در جایگاه ششم قرار گرفته است.
لیست قیمت تیوولی

 


بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است،  حداکثر قدرت تیوولی  128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432  می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات 96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>