جداول سرویس های دوره ای خودروهای سانگ یانگ:

تعمیرات خودرو:
بدیهی است که هرکس که به نوعی از خودرو استفاده می کند همیشه با مباحث تعمیراتی دست و پنجه نرم کرده است گاهی تعمیرات غیر اصولی و غیر تخصصی افراد را دچار مشکلات عدیده ای گردانیده است.
بر آن شدیم که درصد خطا در تعمیرات را کاهش داده و نوعی از خدمات تعمیراتی را به مشتریان عرضه نموده که برای همیشه دغدغه مشکلات نگهداری خودرو های آنها را بر طرف کنیم ما بهترین تعمیرگاهها و در عین حال بهترین کیفیت تعمیرات را با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار میدهیم .
 
سرویس اولیه رایگان:
شرکت رامک خودرو به منظور بالا بردن سطح رضایت مشتریان محصولات سانگ یانگ اقدام به اجرای طرح سرویس اولیه رایگان برای تمام محصولات خود در عاملیت های مجاز خود نموده است.

لزوم انجام سرويس اوليه :
به منظور بررسی، کنترل و تعویض قطعات مصرفی ، لازم است تا خودروهای سانگ یانگ به عاملیت های مجاز شرکت رامک خودرو مراجعه نمایند . بدیهی است در صورت عدم مراجعه خودرو در کیلومتر و زمان تعیین شده ، ابطال گارانتی خودرو حاصل خواهد شد.
 
محل و زمان مراجعه جهت انجام سرويس اوليه :
خودروهای سانگ یانگ باید در فاصله ی کیلومتری بین 1500 تا 2500 یا 6 ماه پس از تحویل خودرو (هر کدام که زودتر برسد) به یکی از عاملیت های مجاز رامک خودرو مراجعه نمایند.
خريداران محترم خودروهای سانگ یانگ مي توانند جهت آگاهي بيشتر از شرايط و ضوابط گارانتي و همچنين انجام سرويس هاي دوره اي، به كتابچه راهنما كه در داخل خودرو موجود مي باشد رجوع نمايند.

مدارک لازم در زمان مراجعه :
به همراه داشتن کارت خودرو به همراه دفترچه گارانتی خودرو در زمان مراجعه الزامی می باشد.

فعالیت های قابل انجام در زمان سرویس اولیه :
1-تعویض روغن موتور    3- تنظیم باد چرخها   5- بازدید سطح کلیه مایعات  7- تنظیم و بازدید موتور و سیستم انتقال قدرت
2-تعویض فیلتر روغن   4- رگلاژ ترمز دستی   6- آچارکشی کامل زیر خودرو وبازدید جلوبندی  8- کارواش کامل خودرو

جدول1- موتور


جدول2- شاسی و بدنه

توجه:
جداول فوق با پیش فرض انجام سرویس اولیه رایگان در مسافت بین 1500- 2500 کیلومتر تدوین شده است. لازم به ذکر است دوره اجرای هر سرویس تا سرویس بعدی هر 7000 کیلومتر یا 6 ماه خواهد بود.
نگهداری مناسب از خودرو و حفظ سوابق تعمیرات و سرویس خودرو به عنوان بخشی از مسئولیت های مالک خودرو می باشد. مالک خودرو باید از مدارکی که نشان دهنده تعمیر و نگهداری از خودرو بر طبق جدول زمان بندی می باشد به خوبی نگهداری کند.

KO : Korando / RO : Rodius / K : Kyron / R : Rexton / A : Actyon


برای مشاهده کامل جداول و دانلود فایل PDF اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده خدمات پس از فروش سایت اینجا کلیک کنید.

مقالات و مطالب مربوط به بخش فنی و خدمات پس از فروش توسط واحد آموزش فنی شرکت رامک یدک و با همکاری آقای مهندس اشکان معتضد ارائه شده است .منتظر مقالات فنی و تخصصی بعدی در سایت مرجع سانگ یانگ باشید.

جهت عضویت در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران  اینجا   کلیک کنید.
جهت عضویت در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران  اینجا   کلیک کنید.مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی: