تیوولی موفق به کسب "جایزه تعالی" Excellence Prize در نوزدهمین دوره انتخاب برند کره شد:

رویداد انتخاب برند کره سالانه توسط دولت کره جنوبی و وزارت صنعت و تجارت این کشور برای ترویج و تشویق برند تجاری برتر و خلاق  برگزار میشود . امسال نیز نوزدهمین دوره این مراسم و اعطای جوایز در Novotel Ambassador Gangnam سئول برگزار شد و سانگ یانگ جایزه تعالی Excellence Prize را برای خودروی تیوولی دریافت کرد .

سانگ یانگ موتور که با خودروی تیوولی و عملکرد  فوق العاده و رقابتی این محصول به شهرت جهانی دست یافته در بازار داخلی کره نیز شاهد موفقیت در فروش بوده و این خودروی محبوب توانسته سهم بزرگی را در بازارهای داخلی و خارجی را در کلاس خودرویی خود کسب کند . 

اولین مدل از تیوولی در  ژانویه  2015 در شرایط نامناسب بازار خودرو رونمایی و به فروش رسید و در دسامبر 2017 توانست رکورد بیش از 100.000 خودرو در داخل کره را کسب کند. فروش تجمعی این خودرو در کره با معرفی تیوولی آرمور و تغییرات ظاهری به بیش از 150،000 واحد  افزایش یافته است.

 شرکت رامک خودرو نماینده انحصاری محصولات سانگ یانگ کره جنوبی طرح های فروش متنوع نقدی و اقساطی تیوولی را با قیمت پایه 105.400.000 تومان در تاریخ 1396/09/25  به صورت زیر اعلام کرد . لازم به ذکر است کلیه طرح های گذشته تیوولی از این تاریخ فاقد اعتبار میباشد. 

برای مشاهده طرح های فروش جدید تیوولی در آذر ماه 1396 اینجا کلیک کنید


طرح های فروش نقدی

طرح های فروش اقساطی

پیش ثبت نام و مشاوره رایگان

 برای مشاهده طرح های فروش همچنین میتوانید به بخش طرح های فروش در صفحه اول مراجعه کنید.

 

 مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>