تولید بیش از یک میلیون موتور در کارخانه II چانگوون سانگ یانگ موتور:


برگزاری مراسم با شعار جدید " تغییر برای بهترین شدن "

مدیر عامل شرکت سانگ یانگ موتور آقای جونگ سیک چوی؛ ( Johng-sik Choi) اعلام کرد که تولید تجمعی کارخانه II چانگوون شرکت سانگ یانگ موتور به بیش از 1،000،000 واحد موتور دیزلی رسید. با حضور 70 مدیر ارشد و کارمند از جمله رئیس ستاد تولید شرکت، و رئیس کارخانه چانگون این موفقیت به همراه مراسم جشنی در کارخانه چانگوون با شعار " تغییر برای بهترین شدن "برگزار شد.

این یک میلیون موتور تولید شده در کارخانه چانگوون در واقع موتورهای دیزلی 2.2 لیتری (D22DTR) برای پیکاپ جدید اکتیون اسپورت با استاندارد یورو 6 می باشد . ارائه عملکرد عالی با قیمت اقتصادی و تطبیق پذیری واقعی رانندگی. از ویژگی های این موتورها میباشد. در همین راستا ، مراسمی با شعار جدید " تغییر برای بهترین شدن " در کارخانه چانگوون در همان روز برگزار شد. 


کارخانه موتور چانگوون 5 نوع موتور بنزینی مختلف و 6 مدل موتور دیزلی تولید میکند . با مجموع ظرفیت تولید سالانه 430،000 واحد، 130،000 موتورهای بنزینی، 200،000 موتورهای دیزل، و 100،000 موتور 1.6 لیتری برایتیوولی و تیوولی ایر (نام صادراتی XLV) (لانگ تیوولی ) می باشد.

سونگ کی آهنگ، رئیس تولید دفتر مرکزی، اعلام کرد " در واحد II کارخانه موتور چانگوون بر اساس تکنولوژی منحصر به فرد و دانش فنی، ما به توسعه موتورهای بسیار کارآمد و ارائه محصولات با کیفیت مناسب به مشتریان با افزایش راندمان تولید می پردازیم . "بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است، حداکثر قدرت تیوولی 128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432 می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>