همراهان گرامی سایت مرجع سانگ یانگ ایران


پیرو اطلاعیه شرکت رامک خودرو، که دیروز ( ۹۹.۰۴.۱۸) در سایت منتشر شد سوالات زیادی برای شما عزیزان به وجود آمد که ما جهت شفاف سازی به آنها به شرح ذیل پاسخ می دهیم
۱- منظور شرکت از تحویل خودروها در چند روز آینده بر اساس الویت، فقط آن دسته از مشتریانی است که در سه ماهه اول سال ۹۶ ثبت نام نموده و دعوت نامه دریافت کرده و اقدام به تکمیل وجه نموده اند و الباقی مشتریان رامک خودرو باید منتظر اطلاع رسانی های بعدی شرکت باشند.
۲- با توجه به قانون منع واردات خودرو ، شرکت رامک خودرو نمی تواند خودرویی وارد کرده و لذا تمامی مشتریانی که دعوت نامه دریافت نکرده اند نمی توانند خودرو وارداتی دریافت نمایند.
۳- ما هنوز اطلاع دقیقی از زمان قطعی تحویل خودروهای وارداتی به مشتریان تکمیل وجه شده نداریم و رامک خودرو نیز زمان مشخصی در این رابطه به صورت رسمی اعلام نکرده است که به محض اعلام، به شما عزیزان اطلاع رسانی می گردد.
۳- شرکت رامک خودرو هیچ سایت رسمی جز www.ramakkhodro.com نداشته و سایت های دیگر را به رسمیت نمی شناسد.
۴- افرادی که در سایت های خودرویی تبلیغات جهت فروش خودروی تیوولی صفر می نمایند جزو مشتریانی هستند که در سال ۹۸ خودروهای خود را تحویل گرفته و جهت فروش آگهی کرده اند و این امر ربطی به الباقی خودروهای موجود در گمرک که توسط رامک خودرو می بایست به مشتریان شرکت تحویل داده شوند ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر می توانید با شماره تلفن 47265-021 شرکت رامک خودرو تماس حاصل نمایید.


نکته مهم:

سایت مرجع سانگ یانگ ایران هنوز اطلاع دقیقی از زمان تحویل خودروهای تولیدی توسط رامک خودرو به الباقی مشتریان که دعوت نامه تحویل نگرفته اند ندارد لذا خواهشمندیم در این رابطه از ما سوال نفرمایید چون در این رابطه اطلاعات دقیقی جهت ارائه نداریم ولی به محض اطلاع رسانی شرکت رامک خودرو، از طریق همین سایت به شما عزیزان اعلام می کنیم.