تفاوت های تیوولی 2018 و تیوولی 2017 

 سانگ یانگ، تیوولی را در سال ۲۰۱۸ با تغییرات جزئی به بازار عرضه نموده است.بر اساس فلسفه طراحی آن، سپر جلو دوباره طراحی شده، که به گفته مقامات شرکت، از پدهای شانه ای بازیکنان راگبی (فوتبال آمریکایی) الهام گرفته شده است.

 سپر  عضلانی تر که دارای یک خط کرومی در بالای آن و چراغ های مه شکن کشیده تر می باشد و در کنار چراغ های اصلی و لوگوی سانگ یانگ بسیار منسجم تر نمایان می شود. در نمای جانبی کماکان گلگیرهای حجیم و سبک کلاسیک ستون ضخیم C به همراه رینگ های ۱۸ اینچی دایموندکات خودنمایی می کند و به لطف سپر جدید جلو، کشیده تر به نظر مى رسد. 

نمای عقب با تکیه بر درب صندوق عریض و چراغ های گیرای آن تغییری نداشته است.

 تغییرات در داخل شامل تغییر در متریال غربیلک فرمان (مشکی پیانو) و اضافه شدن  کلید trip (کامپیوتر سفری) به آن و همچنین  ارگونومیک تر شدن با بازنگری در کلیدهای داشبورد (کلید تنظیم فرمان الکترونیکی، کلید گرمکن شیشه عقب و کلید جریان هوای کابین) می باشد.

 در قوای فنی از موتور اثبات شده e-XGi160 با ۱۲۸ اسب بخار قدرت و ۱۶۰ نیوتن گشتاور استفاده شده، و گیربکس ۶ سرعته تیپ ترونیک ساخت AISIN ژاپن نقش انتقال نیروی آن را به محورهای جلو، به عهده دارد.

 تیوولی در ژانویه ۲۰۱۵ عرضه شده و به لطف امکانات رفاهی مطلوب و ایمنی بالا، در کمتر از ۳ سال بیش از صد هزار دستگاه از آن بفروش رفته است که باعث شده از رقبایش پیشی گرفته و  پرفروش_ترین خودرو سگمنت خود در بازار رقابتی کره جنوبی باشد. به لطف نقاط قوت متعدد این کراس اوور محبوب این رویه در سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد داشت.

 سانگ یانگ تیوولی در بازار ایران نیز موفقیت خود را به رخ رقبا کشانده و برای دومین سال متوالی، عنوان  پرفروشترین خودرو و  رتبه اول تعداد واردات را در سگمنت خود کسب کرده است.


منبع: کانال رسمی رامک خودرو (RamakGroup)افتخارات تیوولی:

  • تیوولی کاندیدای خودروی برتر جهان در سال ۲۰۱۶ (World Car Of The Year) WCOTY
  • تیوولی کاندیدای خودروی برتر اروپا در سال ۲۰۱۶-۲۰۱۵ ECOTY (Euro Car Of The Year)
  • تیوولی برنده جایزه انرژی از سوی وزارت صنعت تجارت و انرژی کره MOTIE
  • تیوولی ایمن ترین SUV در کره 2015 (Korea Transportation Safety Authority)
  • تیوولی کسب عنوان بهترین طراحی ارگونومیک صندلی خودرو GRAND PRIZE
  • تیوولی محبوب ترین SUV در کره 2016،    BEST DOMESTIC COMPACT SUV از نگاه روزنامه هرالد کره
  • تیوولی به عنوان بهترین خودرو خانوادگی سال 2016 از نگاه موسه VAB بلژیک

اطلاعات بیشتر در مورد تیوولی:

تیوولی

طرح های فروش

دانلود کاتالوگ

پیش ثبت نام مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>