تست سانگ یانگ رکستون G4  در رومانی، دلایلی برای اینکه رکستون G4  را بخرم

این مقاله ترجمه تست سانگ یانگ رکستون G4 در رومانی می باشد ، دلایلی برای اینکه رکستون G4  را بخرم:

 رکستونG4 یک خودروی بسیار فوق العاده و یک رقیب بسیار سرسخت و چالشی برای سایر رقبای همکلاس خود میباشد !  شاید سانگ یانگ رکستون مانند برخی رقبایش شناخته شده و معروف نیست ولی تغییرات این مدل از رکستون به شهرت جهانیش کمک شایانی خواهد کرد است.طراحی عاقلانه این خودرو در مقایسه با مدل های قدیمی مطمئنا طراحان را به زحمت انداخته است و طراحی بهتری را رقم زده اند .   امکان ندارد این ماشین را  به خاطر طراحی زیبا و اندازه بزرگش در جاده ، ترافیک و یا هر جای دیگری نبینید!


رکستون G4 دارای موتور e-XDi220 به همراه گیرباکس 7 سرعته اتوماتیک مرسدس بنز که به کارایی و دوامشان معروف هستند و ترکیب آن با موتور e-XDi220 تعویض دنده هایی نرم و واکنشهای سریع و بموقع را به ارمغان آورده است که حاصل آن سواری پویا و دلپذیر است . برای بازار جهانی که موتور بنزینی را ترجیح میدهند ، موتور e-XGDi200T همراه با گیرباکس اتوماتیک 6 دنده ، ساخت شرکت Aisin ژاپن در دسترس میباشد . تمام مدل ها دارای چهار چرخ، ظرفیت بکسل 3500 کیلوگرم را دارد .
فضای داخلی واقعا بزرگ و شگفت آور می باشد ، اگر بخواهم صادقانه بگویم حس لوکس بودن واقعی را داشتم و تمام دکمه های لمسی ، دقیق و با ظرافت تمام به کار رفته اند .
ویژگی های فراوانی در این خودرو وجود دارد و به فقط میتوانم چند مورد مانند سیستمهای اطلاعاتی و سرگرمی نصب شده ، مانیتور قابل سفارش 9.2 اینچی HD که بهترین کانکشنها با موبایل و دیگر وسایل  برای سرنشینان، Apple car play و سیستم اندروید خودرو ،  نمایش راه یاب ماهواره ای با کیفیت HD را برای اولین بار در این کلاس ، سیستم نشان دهنده اطراف خودرو ( دوربین 360 درجه ) بصورت سه بعدی ، و در نتیجه ایمنی را در هنگام پارک کردن یا رانندگی با سرعت پایین افزایش بدهد . شما می توانید این ماشین را با 5 یا 7 صندلی تهیه کنید که این یک مزیت بزرگ است.دارای کاملترین مجموعه سیستم های پایداری و رادارهای عملگر و هشداردهنده مانند : رادار جلو به همراه سیستم پیشگیری از تصادف ، سیستم ترمز گیری اتوماتیک AEB ، سیستم هشدار دهنده و پیشگیری از برخورد با عابر پیاده FCW، رادار بین خطوط LDW، رادار نقطه کور BSD، رادار هشدار عبور ترافیک عقب RCTA، سیستم هشدار دهنده تغییر مسیر LCA، سیستم هوشمند نور بالا HBA، نشان دهنده میزان فشار باد لاستیک ها TPMS، ترمز دستی برقی EPB به همراه سیستم Auto Hold، سیستم ترمز ضد قفل ABSچهار کاناله به همراه سیستم الکترونیکی تقسیم نیروی ترمز EBD، سیستم کنترل پایداری ESP به همراه سیستم کنترل هرزگردی چرخ ها TSC،سیستم فعال ضد واژگونی خودروARP، سیستم کمکی پایین آمدن از سراشیبی HDC، سیستم کمکی شروع به حرکت در سربالایی HSA، چراغ های فلاشر هشدار دهنده اتوماتیک در ترمز گیری های شدید و ناگهانی ESS،نه (9) کیسه ی هوا در 13 نقطه از جمله کیسه های هوا راننده، زانویی ، کیسه های هوایی اطراف و ردیف دوم.
فضای داخلی بسیار جادار است  و برای پاهایتان فضا کافی می باشد صندلی ها  در هر دو ردیف جلو و عقب بسیار راحت و در واقع بزرگترین فضای پا برای سرنشینان عقب و جلو و جادار ترین فضای داخلی و نشیمن برای سرنشینان در این کلاس که بالاترین سطح راحتی را برای سرنشینان تضمین میکند .


دلایلی برای اینکه رکستون G4  را بخرم:

3 دلیل که من در مورد Rexton G4 دوست دارم:
  • فضای داخلی بسیار بزرگ و جادار
  • آپشن های بسیار زیاد و قیمت مناسب و ارزش خرید بالا
  • یک آفرود واقعی در عین لوکس بودن


    3 دلیل که من در مورد  Rexton G4 دوست ندارم:
  • در برخی جزئیات کوچک نوع چرم میتوانست بهتر باشد
  •  مصرف سوخت در نوع دیزلی بالاست
  • برای سفرهای طولانی کمی سفت است!
خلاصه این است که رکستون G4 یک ماشین بزرگ با آپشن های فراوان ایمنی و رفاهی  و قیمت عالی است  حتما تست این خودرو را به شما توصیه میکنم چون مطمئنم رانندگی با این خودرو ، شما را شگفت زده خواهد .
 
 (خودرو تست شده : مدل دیزلی موتور e-XDi220 ، هفت دنده با حداکثر قدرت 181 اسب بخار و 240 نیوتن متر حداکثر گشتاور)


منبع: سانگ یانگ رومانی

مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی