تست درایو رکستون G4 درسئول توسط مدیران شرکت رامک خودرو

جدیدترین خودروی سانگ یانگ با نام رکستون G4 در نمایشگاه بین المللی سئول 2017 _فروردین 1396_ با حضور نمایندگان و مدیران شرکت رامک خودرو رونمایی میشود . 
در سال 2014 مدل مفهومی این خودرو معرفی و سپس با کد Y400 مراحل تولید و تست این خودرو آغاز شد و سرانجام رکستون 2017 با نام REXTON G4 در نماشگاه سئول 2017 رونمایی می شود . طبق اطلاعات احتمالیمنتشر شده این خودرو با موتور بنزینی 2 لیتری توربو شارژ GDI و با قدرت 225 اسب بخار و گشتاور 350 نیوتن متر یا موتور دیزل 2.2 لیتری وبا قدرت 180 و گشتاور 420 با گیربکس شش سرعته دنده دستی و یا هفت سرعته دنده اتوماتیک مرسدس بنز خواهد بود . 

لازم به ذکر است این خودرو چندین بار در شرایط آب وهوایی مختلف به صورت پنهانی تست درایو شده و امروز (نهم فروردین 1396) نیز توسط نمایندگان کشورهای مختلف از جمله مدیران شرکت رامک خودرو "نماینده انحصاری سانگ یانگ کره جنوبی در ایران "در پیست کارخانه سانگ یانگ تست درایو شد . تمامی افراد شرکت کننده در این تست درایو از شتاب و راحتی و ایمنی این خودرو رضایت کامل داشتند.تصاویر مربوط به تست درایو خودروی رکستون 2017 -G4 Rexton :


    این تصویر مربوط به امروز می باشد.به دلیل مسائل امنیتی امکان فیلم برداری و تهیه عکس از این محل بسیار محدود بود.شرکت سانگ یانگ دلیل برگزیدن نام "G4" را برای رکستون جدید اعلام کرد: "G4 " مخفف" Great 4 Revolution "این نام به 4 ویژگی برتر این SUV اشاره دارد : رانندگی، ایمنی، استایل و تکنولوژی بالا.نمایشگاه خودرو سئول 2017 / Seoul Motor Show 2017 هرساله با حضور مطرح‌ترین برند‌های خودروسازی جهان در سئول کره جنوبی برگزار می‌شود. سانگ یانگ قدیمی ترین خودروساز و تنها تولید کننده اختصاصی SUV و خودروهای 4x4 در کره جنوبی ، در این دوره از نمایشگاه با خودروهای XAVL (نسل جدید کوراندو) ، نیوکوراندو (فیس لیفت) 2017 ، تیوولی و XLV (لانگ تیوولی) ، و رونمایی از خودرو G4 رکستون شرکت خواهد کرد .

به زودی گزارش کاملی از این نمایشگاه به همراه مراسم رونمایی و اطلاعات فنی این خودرو در سایت مرجع سانگ یانگ ایران درج می شود.تست درایو سانگ یانگ رکستون G4 - نهم فروردین 1396
توسط نمایندگان ایرانی