برگزاری کنفراس خدمات پس از فروش سانگ یانگ  2015:

شرکت سانگ یانگ موتور کنفرانس خدمات 2015 را به منظور افزایش کیفیت خدمات و رقابت پذیری در بازارهای خارج از کشور برگزار کرد.دعوت مدیران خدمات پس از فروش 7 کشور آسیا و اقیانوسیه برای افزایش کیفیت خدمات و رقابت پذیری جهانی ، بحث در مورد قطعات و سیاست های خدمات، چشم انداز آینده، و طرح بهبود کیفیت خدمات،ادامه برای بهبود کیفیت خدمات با ایجاد ارتباطات خدمات جهانی و همکاری فنی از جمله برنامه های این کنفرانس بود.

این کنفرانس در مرکز آموزش SYMC در آنسونگ  کره به مدت سه روز برگزار شد. نمایندگان خدمات پس از فروش از 7 کشور در منطقه آسیا-اقیانوسیه، از جمله نیوزیلند، تایلند، سریلانکا، سنگاپور، تایوان، بنگلادش، فیجی، در این کنفراس حضور داشتند . برنامه شامل کنفرانس، آموزش های فنی و بحث های منطقه ای بود.در طی این کنفرانس، مدیران خدمات و قطعات سیاست ها و برنامه خدمات سال آینده  را به اشتراک گذاشته و عملکرد فروش قطعات یدکی مورد بحث قرار گرفت.


از سال 2011، شرکت سانگ یانگ کنفرانس های منطقه ای را به طور سالانه و منظم برگزار میکند و در سال 2013 کنفرانس خدمات جهانی، توسط مدیران خدمات و قطعات برگزار شد که نمایندگان از سراسر جهان  در این کنفرانس شرکت کردند.
مدیر عامل صادرات سانگ یانگ موتور اعلام کرد  "برای افزایش فروش جهانی، شرکت سانگ یانگ در تلاش برای برگزاری کنفرانس خدمات سالانه به طور منظم است"وی افزود " از آنجا که کیفیت خدمات از عوامل مهم رقابت محصول می باشد شرکت سانگ یانگ در تلاش برای گسترش همکاری های فنی و کیفیت خدمات پس از فروش و ارائه خدمات بهتر به مشتریان است. "

کنفرانس  خدمات در سال 2014 در مرکز آموزشهای منطقه ای (RTC) در استانبول، ترکیه،  برگزار شد. نمایندگان خدمات پس از فروش از ده کشور در شرق میانه و شمال آفریقا، از جمله ترکیه، ایران، لیبی، در این کنفرانس شرکت کردند. از کشور ما مدیر فنی شرکت رامک یدک مهندس نوکاریزی بهمراه مهندس شکیبایی در این مراسم حضور داشتد.
برای استفاده از خدمات پس از فروش سایت مرجع سانگ یانگ کلیک کنید.

برای آگاهی از آخرین اخبار خودروهای سانگ یانگ، طرح های فروش جدید، کاتالوگ خودروها ، نماهای داخلی و خارجی 360 درجه و ...  اینستاگرام سایت مرجع سانگ یانگ را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ (https://telegram.me/Ssmotor ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.