برندگان ” فرم ارزیابی رضایت مشتریان” تیرماه رامک یدک

با پر کردن” فرم ارزیابی رضایت مشتریان” در رامک یدک در قرعه کشی ماهانه شرکت نمایید.

شركت رامک یدک در راستای برنامه‌ريزی برای تكريم مشتريان و ايجاد تحول و تنوع در ارائه خدمات، و بهبود خدمت رسانی به مالکین محترم خودروهای گروه صنعتی رامک خودرو در نظر دارد از نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما عزیزان استفاده نماید .

به همین منظور  اقدام به طرح نظر سنجی از  مراجعه کنندگان به تعمیرگاه مرکزی نموده است و به پاس این همکاری در پایان هر ماه به قید قرعه به دو نفر از  شرکت کنندگان مبلغ ۱۰۰/۰۰۰تومان  اعتبار اعطا می نماید که در مراجعه بعدی به تعمیرگاه مرکزی این مبلغ از صورتحساب ایشان کسر خواهد شد. 

خواهشمند است در صورت مراجعه به تعمیرگاه مرکزی فرم مذکور را که در اتاق انتظار مشتریان قرار دارد تکمیل و در محل مربوطه قرار دهید . 

برندگان تیرماه:
بدینوسیله به اطلاع میرساند در قرعه کشی صورت گرفته در طرح نظر سنجی مشتریان تعمیرگاه مرکزی مربوط به تیرماه ،آقای نویدی  مالک خودروی تیولی به شماره شاسی 065344 و خانم بذله ، مالک خودروی اکتیون  به شماره شاسی 085114 برنده اعتبار 100.000 تومانی شرکت رامک یدک شده اند .  

برندگان خردادماه:
بدینوسیله به اطلاع میرساند در قرعه کشی صورت گرفته در طرح نظر سنجی مشتریان تعمیرگاه مرکزی مربوط به خرداد ماه آقای نوری مالک خودروی تیولی به شماره شاسی 85492 و خانم امینی مالک خودروی تیولی به شماره شاسی 130387 برنده اعتبار 100.000 تومانی شرکت رامک یدک شده اند .

رامک یدک ، تداوم حرکت ...


طرح بازدید تابستانه رامک یدک

مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی