در این فهرست با 10 خودروی  محبوب خانم ها در سال 2017 آشنا خواهید شد.

 

ب‌ام‌و m6 کابریو

 

به دلیل یک سقف روباز، تریم زیبا و طیف مختلف رنگ‌ها در کابین و ظاهر خارجی بسیار مورد توجه خانم‌هاست.

 

دوج وایپر

 

پورشه پانامرا


 

هر خانمی در جهان به یک پورشه و احتمالا به نوع شاسی‌بلند آن علاقه دارد. رنگ‌های نقره‌ای و قرمز این خودرو برای خانم ها جذابیت بیشتری خواهند داشت. این خودرو نه تنها جذابیت‌های ظاهری دارد بلکه لذت رانندگی روی جاده را برای صاحبانش را به خوبی رقم می‌زند.

 

جیپ رانگلر


 

با وجود اینکه خودرو ظاهری مردانه دارد اما برای خانم‌ها نیز جذاب است. از نظر ظاهری نیز با رنگ‌های زیادی ارائه می‌شود .

 

سوبارو فورستر


 

این خودرو در فضای خارجی جذاب ظاهر شده و دارای فضای داخلی زیباتری است. اکثر خانم‌ها این خودرو را نه به دلیل ظاهر زیبا بلکه به دلیل عملکرد خوبش در جاده و خیابان‌های شهر دوست دارند. در مقایسه با خودروهای لوکس چندان گران نیست که  فاکتور مناسب دیگری برای محبوبیت آن بین خانم‌ها محسوب می‌شود و به همین دلیل یکی ازخودروهای محبوب‌ خانم ها  در سال 2017 به شمار می‌آید.

 

مازراتی


 

مازراتی برای زنان شیک و زیبا محسوب می‌شود. این خودرو یک مدل منحصربه‌فرد زنانه محسوب نمی‌شود. مردان نیز علاقه وافری به مازراتی نشان داده‌اند. البته مردان به این خودرو به عنوان یک مدل عملکردی و پرسرعت مناسب می‌نگرند و خانم‌ها جذب وقارش شده‌اند.

 

هامر


 

تعجب نکنید اگر زنان امروزی این خودروی suv را بپسندند و پشت فرمان آن از کنار شما رد شوند. در دنیای امروز این موضوع امری طبیعی به نظر می‌رسد. شکل جعبه‌ای آن با خطوط زاویه‌دار ظریف برای زنان جذاب است. از طرفی رفاه و زیبایی درونی خودرو در جذب خانم‌ها نقش موثری بازی کرده است.

 

مرسدس بنز


کلاس eکدام خانمی نمی‌خواهد این خودروی زیبا، کلاسیک، ظریف و جذاب را  براند. از نظر فنی بسیار خوب و کاربردی است و از نظر زیبایی و امکانات شاخصه‌های لوکس‌ترین خودروی مرسدس یعنی کلاس  s را به ارث برده است.

 

بوگاتی ویرون


 

می‌توان گفت این خودرو آنقدر جذابیت و زیبایی ظاهری دارد که به تنهایی زنان را جذب کند. قدرتمند است و توجه همگان را به خود جذب خواهد کرد.

 

تسلا مدلsبهترین خودروی الکتریکی جهان باز هم از نگاه خانم‌ها زیباست. فضای فناورانه داخلی و قدرت زیادش نیز برای خانم‌ها جذاب ظاهر شده است.

منبع : عصر خودرو